Gå til innhold

Korona, vaksine, hodepine/migrene


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har de siste årene fått hyppigere og sterkere hodepine enn jeg har hatt tidligere i livet. Er så vondt at det ikke hjelper med Paracet heller. Varer noen dager når det først starter. Ikke noe mønster i anfallene. 
 

Har tenkt at det kanskje kan ha sammenheng med vaksinen? Jeg fikk astrazeneca som første vaksine og merker noe økt hodepine etterpå, men nå har karakteren endret seg og blitt både hyppigere og vondere. 
 

Er det god nok grunn til å gå til legen? Hva kan legen gjøre isåfall? Er det indikasjon for MR av hodet? Er så redd for å virke hysterisk, men vil jo ikke ha det sånn som dette her :( 

  • Liker 1
  • Hjerte 2
Skrevet

Du burde gå til lege ja. Og be dem ta en d-dimer-test for å se om det er dannelser av blodpropper i systemet, det kan føre til hodepiner. 

Men jeg er ingen lege, så snakk med dem

  • Liker 8
  • 2 uker senere...
Skrevet (endret)

.

Endret av Nostradamus
Skrevet

Du bør uansett bestille legetime. 

Skrevet

Ryddet for vaksinemotstand. Tråden stenges. 
Lomvi, mod.

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...