Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei jenter!

Nala heter jeg, og overtar nå som moderator på gravidforumet etter Hege. Jeg har vært moderator her inne tidligere, men måtte si fra meg oppgaven for ca et halvt år siden. Da sto jeg midt oppi en flytteprosess, gikk ut i ny jobb og vagga rundt med stor mage :)

Nå er min lille prinsesse født. Hun er tre måneder gammel, og er bare verdens skjønneste (alle mødre har jo verdens skjønneste baby...). Nå som vi er over de verste søvnproblemer, ammeproblemer og er vel installert i nytt hus, syntes jeg det var på tide å komme tilbake til KG. Har savnet alle, skjønner dere!

Jeg tror og håper det skal gå smertefritt med moderator-bytte her inne. Alt som følger med oppgaven kommer nok tilbake til meg etterhvert - selv om jeg mister x antall hjerneceller ut gjennom puppa ved amming :wink: Ammetåke. Det er moro det!!

Ta gjerne kontakt dersom det skulle være noe.

Vennlig hilsen

Nala :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ååååå så koselig å se navnet ditt her inne igjen...

Velkommen tilbake...

Skrevet

Velkommen tilbake Nala!!

Enig med @lfakrøll, koselig å ha deg tilbake!!..lurte litt på hvor du ble av da!

og ikke minst, gratulerer med overstått fødsel!!

klem fra

Skrevet

Jeg har ikke vært medlem så lenge, men ønsker deg velkommen tilbake for det :) Jeg vil gjerne også komme med et lite forslag; andre gravidesider har nemmelig terminlister for alle medlemmene som har kommet i den heldige situasjonen, kan du lage noe lignende her?

Mange hilsen Tvinny (og som du ser så står min termin nedenfor) :)

Skrevet

heisan og velkommen tilbage, har ikke været medlem mere end et lille døgns tid, men er fornøjt med forumet og det fungere mere end man kan sige om babyverdens forum, godt at vide at der er nogen som man kan henvende sig hvis man får brug for det. :lol:

Skrevet

Kjempekoselig med så varm velkomst! Nå ble jeg glad :)

Tvinny, det eksisterer en terminkalender her på KG. Du klikker på "gravid" i menyen til venstre, altså under kategorier. Der finner du terminkalenderen som ett av valgene. Forøvrig finner du masse annen nyttig informasjon under gravid-kategorien. Anbefales!

For å komme direkte til terminkalenderen, gå på linken under:

http://www.kvinneguiden.no/cgi/gravid/cale...dar/calendar.pl

---

Hilsen

Nala :D

Skrevet

Velkommen tilbake Nala.

Har sett etter deg her inne, men fikk jo en forklaring på hvorfor du ikke har vært her på en stund.......

Gratulerer så my med vel overstått fødsel da :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...