Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har en inkasso sak som har en hovedstol på 21000,- litt usikker på hva totalen er nå, men rundt 35000,- 

Nå har jeg fått 20000,- som jeg tenkte jeg ville betale inn på denne saken, og lurer på hvordan jeg skal gå frem for å få de 20000,- til å gå inn på hovedstolen og om jeg da evt kan prøve å forhandle litt på rentene sånn at jeg kan bli ferdig med denne saken. Men jeg vet ikke hvordan jeg skal gå frem, noen som har noen tips til meg? 

Anonymkode: 60579...ef5

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Snakk med selskapet, er det BN kan du bare droppe det de er umulige

Skrevet

Selskapet heter Axactor, 

Anonymkode: 60579...ef5

Skrevet

Snakk med selskapet, er det BN kan du bare droppe det de er umulige

Skrevet

Du må nok betale hovedstol, du er heldig om du får det til uten at Lene Drange kjefter for deg

Anonymkode: 4b24b...3a4

Skrevet

Det er generelt sett bare å glemme på så små summer.

Anonymkode: c8784...f81

Skrevet

Si du har det beløpet tilgjengelig og en bunke med fakturaer. Be dem redusere av alt utenom hovedstolen, så skal du se de er imøtekommende. Det er ikke et for lite krav, til at de lar være å redusere. 

Skrevet

Ring de, eller send mail. Si du har så og så mange inkassosaker, du har 20.000 tilgjengelig og vil slette en hel sak. Du velger å betale til den som sletter mest av saken. Pengene skal kun gå til hovedstol. Så får du sikkert svar, og da kan du forhandle. 

Anonymkode: 0beda...703

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...