Svart Katt Skrevet 28. november 2005 #2 Skrevet 28. november 2005 bare skriv "brukthandel oslo" i søkefeltet på gulesider.no så får du maaange brukthandlere
liv Skrevet 28. november 2005 Forfatter #3 Skrevet 28. november 2005 Jo det var 7 registrerte der men det er litt værre å finne ut hvem som driver med møbler!
Gjest Gjest Skrevet 29. november 2005 #4 Skrevet 29. november 2005 Fretex/Elevator har ihvertfall bruktmøbler. Og de har forskjellige filialer i Oslo. Mener den største med møbler lgger i Ole Devigsvei, greit å parkere utenfor.
Gjest Gjest Skrevet 29. november 2005 #5 Skrevet 29. november 2005 Ved siden av Kiwi i Marcus Tranes gate (tror det er det som er navnet på gaten). Gå til toppen av Markveien (helt oppe ved Ringnes-bygget)og ta til venstre, ca 100 meter bort i gaten på venstre side. Ingen antikvitetsforretning, men en bruktforretning for møbler.
Gjest Varg-Menja Skrevet 29. november 2005 #6 Skrevet 29. november 2005 Ved siden av Kiwi i Marcus Tranes gate (tror det er det som er navnet på gaten). Gå til toppen av Markveien (helt oppe ved Ringnes-bygget)og ta til venstre, ca 100 meter bort i gaten på venstre side. Ingen antikvitetsforretning, men en bruktforretning for møbler. ← Den foretningen heter "Far og Sønn", og den gata den ligger i heter Sannergata. Og de har visstnok mye bra der. Mange brukthandlere i Oslo samarbeider også, så dersom du stikker innom en av de så kan de ofte tipse deg om flere, dersom du ikke finner det du er på jakt eter der.
liv Skrevet 29. november 2005 Forfatter #7 Skrevet 29. november 2005 takk for tipsene. Skal gå meg en tur å se hva jeg finner. Trenger litt frisk luft selv om jeg er syk.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå