Anonym21345 Skrevet 19. september 2022 #1 Skrevet 19. september 2022 Hei!🤰🏼 Har siden torsdags kveld kjent sammentrekninger/kynnere helt nederst i magen(altså under navelen) der strammer magen seg hele tiden. Det begynner å bli utrolig slitsomt,noen er litt vonde men ikke alle sammentrekningene. Er førstegangsfødende å har termin idag. Lurer egentlig på om det er flere som hadde det sånn før fødsel å hva dette er?😅Å evt når gikk dere i fødsel?
AnonymBruker Skrevet 19. september 2022 #2 Skrevet 19. september 2022 Det var sånn min fødsel startet, fra første sammentrekning gikk det 12 timer til hun ble født. Har du lastet ned en rieteller? Anonymkode: deeb7...adc
flusa Skrevet 19. september 2022 #3 Skrevet 19. september 2022 Anonym21345 skrev (2 timer siden): Hei!🤰🏼 Har siden torsdags kveld kjent sammentrekninger/kynnere helt nederst i magen(altså under navelen) der strammer magen seg hele tiden. Det begynner å bli utrolig slitsomt,noen er litt vonde men ikke alle sammentrekningene. Er førstegangsfødende å har termin idag. Lurer egentlig på om det er flere som hadde det sånn før fødsel å hva dette er?😅Å evt når gikk dere i fødsel? Sånn startet fødselen her. Kynnere som ble til rier. Ring sykehuset❤️ Krysser fingrene for at du får babyen din snart❤️
Anonym21345 Skrevet 19. september 2022 Forfatter #4 Skrevet 19. september 2022 AnonymBruker skrev (2 minutter siden): Det var sånn min fødsel startet, fra første sammentrekning gikk det 12 timer til hun ble født. Har du lastet ned en rieteller? Anonymkode: deeb7...adc Ja! Har lastet den ned,problemet er at sammentrekningene tar seg ikke opp i styrke. Altså det er ikke ufyselig vondt
Anonym21345 Skrevet 19. september 2022 Forfatter #5 Skrevet 19. september 2022 flusa skrev (1 minutt siden): Sånn startet fødselen her. Kynnere som ble til rier. Ring sykehuset❤️ Krysser fingrene for at du får babyen din snart❤️ Hvor lenge gikk du med dette?❤️ Jeg kjenner forsatt på det,men det har ikke tatt seg opp i styrke(så tror ikke det er vits i å ringe sjukehuset..)
flusa Skrevet 19. september 2022 #6 Skrevet 19. september 2022 Anonym21345 skrev (Akkurat nå): Hvor lenge gikk du med dette?❤️ Jeg kjenner forsatt på det,men det har ikke tatt seg opp i styrke(så tror ikke det er vits i å ringe sjukehuset..) Jeg husker ikke helt.. Men den dagen det tok seg veldig opp, følte jeg at det beste var å ringe sykehuset. Gjorde rett i det.
AnonymBruker Skrevet 19. september 2022 #7 Skrevet 19. september 2022 9 minutter siden, Anonym21345 said: Ja! Har lastet den ned,problemet er at sammentrekningene tar seg ikke opp i styrke. Altså det er ikke ufyselig vondt Det kan ta ei stund før det setter i gang, noen går med maserier i flere dager. Men hvis de blir regelmessige med 3-4 rier på 10 min og varer 45-60 sek, ville jeg ringt sykehuset for å få en sjekk, selv om det ikke gjør ekstremt vondt Anonymkode: deeb7...adc
Christina82 Skrevet 19. september 2022 #8 Skrevet 19. september 2022 Hei trådstarter. Da tittelen på tråden er mangelfull, stenges tråden. Viser til forumets retningslinjer: * Trådtitler på forumet er begrenset til 140 tegn. Vi anbefaler våre brukere å benytte seg av gode titler for å beskrive trådens innhold og dermed treffe riktige mottakere. Tråder med tittelen "Hjelp?" og lignende ufullstendige titler vil stenges. Trådstarter kan velge mellom enten å sende PM til moderator med ønske om endring av tittel, eller selv starte en ny tråd med forbedret tittel. Du kan enten sende moderator en PM med ønsket oppdatering av tittelen, så vil tråden åpnes igjen, eller starte en ny tråd med mer beskrivende tittel.
Anbefalte innlegg