Gjest TomKrus Skrevet 28. november 2005 #1 Skrevet 28. november 2005 Nå har vi alle vært vitne til æresdrap (Nøtterøy og Brønnøysund) og galninger som skyter ned folk på måfå. Er det kanskje på tide å kaste mennene ut av landet?
Chans Skrevet 28. november 2005 #2 Skrevet 28. november 2005 Gå og stem FrP eller Hvit Valgalianse eller lignende, kanskje? Norge er for vakkert for sånne generaliseringer, synes jeg.
Gjest TomKrus Skrevet 28. november 2005 #3 Skrevet 28. november 2005 Gå og stem FrP eller Hvit Valgalianse eller lignende, kanskje? Norge er for vakkert for sånne generaliseringer, synes jeg. ← Det funker dårlig med hvit valgallianse da de liker hvite menn.
Gjest barne- og familiemedister Skrevet 28. november 2005 #4 Skrevet 28. november 2005 Jeg er helt enig med deg! Nå må norske menn skjerpe seg, det går ikke an å holde på med æresdrap på den måten! Ut med dem!
Gjest TomKrus Skrevet 28. november 2005 #5 Skrevet 28. november 2005 Tror vi bør kaste ut enda flere: http://www.aftenposten.no/nyheter/iriks/article1165922.ece
gaja Skrevet 29. november 2005 #7 Skrevet 29. november 2005 ta tilbake grønland og send dem dit når svalbard blir fullt.
Gjest Gjest Skrevet 29. november 2005 #8 Skrevet 29. november 2005 Ja, jeg synes vi bør sende dem ut av landet. Men nå som handlekraftige Erna Solberg ikek styrer mer, er jeg redd vi bare får inn ennå flere. Disse rød-grønne skal være så Erik Solheim-kjedelige-sosialistisk-solidarietts-snillistiske og naivt dumsnille at det er til å bli småkvalm av.
Gjest barne- og familiemedister Skrevet 29. november 2005 #9 Skrevet 29. november 2005 Ja, jeg synes vi bør sende dem ut av landet. Men nå som handlekraftige Erna Solberg ikek styrer mer, er jeg redd vi bare får inn ennå flere. Disse rød-grønne skal være så Erik Solheim-kjedelige-sosialistisk-solidarietts-snillistiske og naivt dumsnille at det er til å bli småkvalm av. ← Endelig en som har tatt poenget!
Ciara Skrevet 29. november 2005 #10 Skrevet 29. november 2005 Ja, jeg synes vi bør sende dem ut av landet. Men nå som handlekraftige Erna Solberg ikek styrer mer, er jeg redd vi bare får inn ennå flere. Disse rød-grønne skal være så Erik Solheim-kjedelige-sosialistisk-solidarietts-snillistiske og naivt dumsnille at det er til å bli småkvalm av. ← Helt enig, jeg skjønner ikke hvordan Erik Solheim kan tillate slike menn å bli født jeg.
Gjest GreenSky Skrevet 30. november 2005 #12 Skrevet 30. november 2005 (endret) Er det kanskje på tide å kaste mennene ut av landet? ← I såfall har du gått foran med et godt eksempel siden du har flyttet ut av landet? Endret 30. november 2005 av GrønnSky
Gjest gjest1 Skrevet 30. november 2005 #13 Skrevet 30. november 2005 Gå og stem FrP eller Hvit Valgalianse eller lignende, kanskje? Norge er for vakkert for sånne generaliseringer, synes jeg. ← Ny i forumet? (Les: kjenner ikke TomKrus og hans underfundigheter) Ikke oppdatert på Nøtterøysaken? Morderen er hvit nordmann fra norge..
Gjest gjest1 Skrevet 30. november 2005 #14 Skrevet 30. november 2005 Tror vi bør kaste ut enda flere: http://www.aftenposten.no/nyheter/iriks/article1165922.ece ← jeg håper du mener arrangøren og ikke gjestene? Jeg hadde også blitt småbisk hvis jeg hadde betalt fem hundre for julebord og fikk en skive brød og litt eggerøre..
Gjest gjest1 Skrevet 30. november 2005 #15 Skrevet 30. november 2005 Ja, jeg synes vi bør sende dem ut av landet. Men nå som handlekraftige Erna Solberg ikek styrer mer, er jeg redd vi bare får inn ennå flere. Disse rød-grønne skal være så Erik Solheim-kjedelige-sosialistisk-solidarietts-snillistiske og naivt dumsnille at det er til å bli småkvalm av. ← Fått med deg hva Tom snakker om du også?
Dødspingvinen Skrevet 1. desember 2005 #16 Skrevet 1. desember 2005 Jeg syns vi kan sende mye annet rart ut av landet og, jeg. Når vi først er i gang, liksom. Vi kan sende ut alle mp3 monstrene som sitter å hører på musikk så høyt at jeg kan høre :BOM BOM BOM på andre siden av den j.... bussen. Og saggerne må bare bort.. Og alle norske rappere.. Sorry folkens, men dere greier jo ikke a snakke engang, og da er liksom rap litt langt over hodene deres. (ikke alle av disse som kvalifiserer som menn, så vi må ha egen paragraf for dem). Ja, og alle damer som har stappet den litte motehunden sin i den lille motehund veska. For det er ærlig talt bare skummelt.
Gjest gjest1 Skrevet 1. desember 2005 #17 Skrevet 1. desember 2005 Da vil jeg kaste ut alle som er så trendfikserte at de flyr rundt og ser ut som kopier av hverandre. Det er skremmende ... jeg får assoisasjoner til filmen Boys of Brazil (eller hva den het)
Gjest Gamle Alex Skrevet 1. desember 2005 #18 Skrevet 1. desember 2005 Nå har vi alle vært vitne til æresdrap (Nøtterøy og Brønnøysund) og galninger som skyter ned folk på måfå. Er det kanskje på tide å kaste mennene ut av landet? ← Vi kaller det ikke æresdrap da, nei da er det sjalusidrap som regel begått med hagle Ja, jeg synes vi bør sende dem ut av landet. Men nå som handlekraftige Erna Solberg ikek styrer mer, er jeg redd vi bare får inn ennå flere. Disse rød-grønne skal være så Erik Solheim-kjedelige-sosialistisk-solidarietts-snillistiske og naivt dumsnille at det er til å bli småkvalm av. ← Her er det nok noen som må oppdatere nyhetsbilde sitt litt.
Gjest Hilde Skrevet 1. desember 2005 #19 Skrevet 1. desember 2005 Nei, ikke sendes ut av landet - men sperres inne for resten av livet. Forbrytere uten norsk statsborgerskap bør selvsagt sendes rett ut av landet.
Gjest dansarna Skrevet 2. desember 2005 #20 Skrevet 2. desember 2005 jeg håper du mener arrangøren og ikke gjestene? Jeg hadde også blitt småbisk hvis jeg hadde betalt fem hundre for julebord og fikk en skive brød og litt eggerøre.. ← Vel, det hadde i alle fall ikke hjulpet at jeg måtte høre på Ole Ivars, Scandinavia og Anne Nørdsti i tillegg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå