Gå til innhold

7-åring bundet fast og mishandlet av far i Bergen


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Vi som ikke har abo. kan ikke se dette vet du.  
Kanskje du kan fortelle noe mere om saken hvis du ser det? 

Endret av Hoppetaujenta
Skrevet (endret)

Får ikke lest det, men stakkars barn som må oppleve sånt :(At folk kan være så ondskapsfulle mot uskyldige barn😡

Endret av Warrior
Skrevet (endret)

Jeg orker knapt lese, og kan ikke si mye. De var utlendinger, og far hadde jobbet for å få gjenforening med sønnen. Det sies ikke noe om hvilket land. Det sies lite om detaljer, uten st jeg har lest særlig mer enn ingresser.

Politiet som gikk inn i hjemmet har fått krisehjelp i etterkant. Det var også en artikkel om en av de som rykket ut, har fått en eller annen form for PTSD, og mister nattesøvnen. Gutten ble lagt inn på sykehus i etterkant. 

Det er nok en forferdelig sak, til å bli trist av. 

Det ligger også artikler om saken på NRK, sikkert også TV2, og de har ikke betslingsmur. 

Endret av Madame Butterfly
  • Liker 3
Skrevet
Hoppetaujenta skrev (1 time siden):

Vi som ikke har abo. kan ikke se dette vet du.  
Kanskje du kan fortelle noe mere om saken hvis du ser det? 

Hei, her kan du lese om saken uten abonnement https://www.nrk.no/vestland/far-bistand-fra-kripos-i-grov-mishandlingssak-mot-sjuaring-i-bergen-1.16065494

Veldig spesielt at barnevernet har vært i saken før dette skjedde uten at de har fått med seg hvor forferdelig denne faren er. 

  • Liker 3
Skrevet

Vi får høre om den millimeteren på toppen av isfjellet. Resten blir ikke oppdaget. Stakkars barn. :sukk: 

  • Liker 4
Skrevet

Ryddet for spekulasjoner og forherligelse av brudd på norsk lov. Lomvi, mod.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...