Gå til innhold

Ombestemmer meg så utrolig fort.


Anbefalte innlegg

Skrevet

..og føler meg så vanvittig umoden. Det føles lite voksent ut å ikke kunne ta et valg?

Feks: Søker jobber, og kommer inn på intervju. Det skal liksom et spørsmål til fra arbeidsgiver som gjør at jeg stusser på hele opplegget og blir usikker på om dette er riktig jobb. Ender da opp med å heller trekke søknaden.

Søkte meg inn på videreutdanning/årsstudium og føler etter få forelesninger at folk der har funnet tonen. Det er mye gruppearbeid og de yngre har etablert grupper internt. Blir da sittende alene, og det er jo ekstremt pinlig. Forrige gang satte to jenter ved siden av meg og under gruppearbeid presterte de å snu seg mot hverandre og jobbe "alene" de to. Jeg har fylt 30, og de fleste er rundt 20 år, vil jeg anta. Føler meg for gammel rett og slett. 

Sliter med konsentrasjonsvansker om dagen og nå vurderer jeg faktisk å slutte! Har brukt mye penger på ny PC, men det føles plutselig ikke rett å skulle studere lengre. Klarte ikke fullføre en innlevering for noen dager siden. Satt mange timer foran PC'en.

Rådvill og vet ikke hva jeg burde gjøre videre..😰

Anonymkode: 22aa2...2cf

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Høres ut som om du trekker deg ved minste ubehag. At når ting blir ubehagelige, usikre, osv. så er det lettere å trekke seg enn å stå i ubehaget. Prøv å si til deg selv at du kan gjøre vanskelige ting, du kan stå i det og få det til på tross av at det er ubehagelig. 

Anonymkode: 4abc3...01b

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...