Gjest litt dum Skrevet 23. november 2005 #1 Skrevet 23. november 2005 Har lastet ned en prøveversjon av elements 4.0 som hadde prøveperiode på 30 dager, deretter måtte man kjøpe den. Etter at tiden var ute ville jeg kjøpe den. Det kom opp to valg: 1) Buy online 2) Enter serial number. Jeg valgte 1) og betalte med visa. pengene har gått ut fra konto, men hva nå? Jeg går ut fra at det kommer noe i posten, men er det noen som vet hvor lang tid dette kan ta? Kommer hele programvaren i posten eller er det bare et nummer? Jeg trodde programvaren lå på maskinen min siden jeg lastet den ned, men at den er sperret, og at jeg ville få "serial number" når jeg hadde betalt. På mail har jeg bare fått bekreftelse på bestillingen. Kan noen hjelpe?
Gjest Gjest_yes_* Skrevet 24. november 2005 #2 Skrevet 24. november 2005 lurer på hvor du kjøpte den jeg? hos adobe? i såfall er det jo helt seriøst og du mottar sikkert en cd med serienummer på i posten. kvitteringen du har fått på mail inneholder vel at du har betalt?? eller kanskje du har mottatt noen kvittering på at det er noe pakke på vei til deg nå?
Gjest litt dum Skrevet 24. november 2005 #3 Skrevet 24. november 2005 Har bestillt den has adobe ja. Men skal jeg bare slette den programvaren jeg har lastet ned?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå