Gjest lmari Skrevet 23. november 2005 #1 Skrevet 23. november 2005 Jeg trenger grillkull til helgen, vi skal grille i et utdrikningslag. Men det er kanskje ikke det enkleste å få tak i på denne tiden av året? Noen av dere som har tips om hvor jeg kan få tak i det!??
Pasha Skrevet 23. november 2005 #2 Skrevet 23. november 2005 Jernvare butikker og større butikker som har hatt grillkull inne før i sommer.. matbutikker og bensinstasjoner trur jeg ikke har det igjen... men det kan jo hende.. må nesten bare høre rundt hvem som kan ha
kallamilla Skrevet 23. november 2005 #4 Skrevet 23. november 2005 Tror jeg ville prøvd meg på bensinstasjoner jeg....
Gjest Dalwhinnie Skrevet 23. november 2005 #5 Skrevet 23. november 2005 Vi fikk tak i engangsgrill på en bensinstasjon nyttårsaften for et par år siden, så det er definitivt håp.
Nella Skrevet 24. november 2005 #6 Skrevet 24. november 2005 Tror det går fint å få tak i. Det står sikkert masse kull rundt om på forskjellige lager Spør rundt der de pleier å ha kulle du.
hilli Skrevet 24. november 2005 #7 Skrevet 24. november 2005 Jeg så faktisk grillkull på 7-eleven for et par dager siden
Gjest Gjest Skrevet 24. november 2005 #8 Skrevet 24. november 2005 Er bare å høre på matbutikkene nær deg, har sikkert pakket vekk noe på lageret, det har vi
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå