Gjest Gjest_Magica_* Skrevet 22. november 2005 #1 Skrevet 22. november 2005 Hvem har det aller mest i kjeften her på KG?
Gjest *Snart medlem* Skrevet 22. november 2005 #2 Skrevet 22. november 2005 Her er det jo overhode ingen tvil. Det er jo gjest.
Gjest vimse Skrevet 22. november 2005 #3 Skrevet 22. november 2005 Her er det jo overhode ingen tvil. Det er jo gjest. ← Beklager men jeg må bare le
Gjest barne- og familiemedister Skrevet 23. november 2005 #4 Skrevet 23. november 2005 Det overrasker meg litt at ikke Skauta har vært her og slått fast at han i hvert fall har forumets lengste og mykeste tunge. Ellers er jeg enig med hun som lo.
Cr@sh Skrevet 23. november 2005 #5 Skrevet 23. november 2005 Det overrasker meg litt at ikke Skauta har vært her og slått fast at han i hvert fall har forumets lengste og mykeste tunge. Ellers er jeg enig med hun som lo. ←
Gjest Gjest Skrevet 23. november 2005 #6 Skrevet 23. november 2005 Trodde ikke skarp tunge og det å ha det i kjeften var en og samme sak? De som har det i kjeften er som oftest komplette idioter og de med skarp tunge er oftest intelligente vesner mener nå jeg.
Gjest Bonita Mamacita Skrevet 23. november 2005 #8 Skrevet 23. november 2005 Trodde ikke skarp tunge og det å ha det i kjeften var en og samme sak? De som har det i kjeften er som oftest komplette idioter og de med skarp tunge er oftest intelligente vesner mener nå jeg. ← Se det, en gjest med skarp tunge som har det i kjeften!
Gjest Vindelspev Skrevet 23. november 2005 #10 Skrevet 23. november 2005 (endret) Det er iallfall enkelte som har skapt seg et skarpt image her inne, og som svarer bryskt uten at det strengt tatt er nødvendig. De er mest slitsomme, og plasseres i "har det i kjeften"- kategorien til gjest. Underholdende skarpinger er TomKrus og Dom/Trøffel/Medisterpølse/etc/etc. Endret 23. november 2005 av Vindelspev
Gjest slepen Skrevet 23. november 2005 #11 Skrevet 23. november 2005 Har tilgode å møte noen skarpe her inne, om det er tunge eller andre plasser. Tror ikke de skarpeste roter vekk tid her inne. (ja det gjelder meg og ja)
Gjest Gitte Skrevet 23. november 2005 #12 Skrevet 23. november 2005 nei vi er bare dumme uintelligente mennesker her inne... helt enig.
Gjest Gjesta Skrevet 23. november 2005 #13 Skrevet 23. november 2005 Det er iallfall enkelte som har skapt seg et skarpt image her inne, og som svarer bryskt uten at det strengt tatt er nødvendig. De er mest slitsomme, og plasseres i "har det i kjeften"- kategorien til gjest. Underholdende skarpinger er TomKrus og Dom/Trøffel/Medisterpølse/etc/etc. ←
Gjest LoisLane Skrevet 23. november 2005 #14 Skrevet 23. november 2005 Mannen med de mange navn (for tiden en slags medister) er jo morsomst. Mysan og Melk har klare meninger. Towelie slenger mest med leppa - på en sjarmerende måte.
Gjest gjest1 Skrevet 23. november 2005 #16 Skrevet 23. november 2005 Mannen med de mange navn (for tiden en slags medister) er jo morsomst. Mysan og Melk har klare meninger. Towelie slenger mest med leppa - på en sjarmerende måte. ← :D nei nå!!
Gjest Gjest Skrevet 24. november 2005 #17 Skrevet 24. november 2005 Har vært gjest her siden 2002, og må si det er mange av de nye brukerne som har klare, inteligente og til tider skarpe svar. Av og til syntes jeg det er veldig artig å få nye synspunkter av andre - ikke bare de samme gamle liksom vet altid på forhånd hva de kommer til å svare Noen enige med det utsagnet
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå