Gjest hallaballa Skrevet 22. november 2005 #1 Skrevet 22. november 2005 jeg har trent styrke i fire-fem år og fått en kropp som mange jenter setter pris på, får mange tilbud på byn og slikt. men rumpen min har blitt så svær, det er jo kun muskler, men det er likevel plagsomt synes jeg, den er langt større enn en vanlig rumpe. hva synes jenter her, er bolerumpe hot eller not? kom med innspill
Tusenfryd Skrevet 22. november 2005 #2 Skrevet 22. november 2005 Liker ingenting som er bolet jeg! Per def. Men naturlig opptrente muskler er helt greit, så lenge det ikke blir sånne armer som ser ut som om de har kaktus under eller at det går rett ned fra ørene og til skuldrene.
Pauline Skrevet 22. november 2005 #3 Skrevet 22. november 2005 Enig med tusenfryd. Boling er turn off. "Ekte" muskler derimot er ok.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå