Gå til innhold

Hvordan skal magen kjennes ut?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Er det noe man kan undersøke litt selv? 😅 Jeg er slank, men er oppblåst akkurat på midten av magen og ned mot underlivet. Hele dagen, så er ikke sammenheng med måltider, selv om jeg blir større da. Kjennes på en måte hovent ut, da det er litt ømt. Og er litt hardt (eller mye motstand, liksom), men har ikke hard og sprengt mage, heller. 

Har vært hos lege, men har ikke blitt undersøkt, bare henvist videre. Vegrer meg for å dra tilbake dit, for det virker som at han bare tenker at jeg er hypokonder. Jeg er egentlig ikke noe særlig engstelig heller, men jeg sliter med utmattelse - uten at jeg finner noen årsak til det. Noe kjennes galt ut, og jeg prøver egentlig bare å finne ut av hvordan jeg skal fungere igjen. Så det er ikke angst.. jeg er bare lei av å ikke bli tatt seriøst. 

 


 

Anonymkode: cd745...d9d

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Dytte

Anonymkode: cd745...d9d

AnonymBruker
Skrevet

Magen min er myk og bløt når trykker på den.

Anonymkode: ba1d8...5b7

AnonymBruker
Skrevet

Jeg har en stor muskelknute på livmoren, og det området er hardt og ømt å ta på. Kan det være dette, tror du? Har du vært hos gynekolog? 

Anonymkode: 3efb7...d83

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...