Leanne Skrevet 21. november 2005 #1 Skrevet 21. november 2005 På lønnslippen jeg fikk i posten oppdaget jeg noe spennende...... Nederst står det Feriepenger grunnlag xtusen Totalt skatte trekk xtusen Feriepenger opptjent i fjor xtusen Vil det si at jeg har penger til gode fra ifjor?????
Skravla Skrevet 21. november 2005 #2 Skrevet 21. november 2005 Feriepenger opptjent i fjor vil si feriepenger som du skulle hatt utbetalt i år. Enten har du ikke fått feriepenger i år eller så har de ikke nullet ut feriegrunnlaget for 2004.
Gjest Turi Skrevet 23. november 2005 #3 Skrevet 23. november 2005 Feriepengegrunnlaget er det de regner feriepenger for neste år av. Feriepenger opptjent i fjor er det du fikk i juni juli og som inngår i skattegrunnlaget i 2005.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå