MiniMjau Skrevet 21. november 2005 #1 Skrevet 21. november 2005 Jeg har en gammel favorittveske i skinn som har ødelagt glidelås. Hvor kan jeg få byttet den? Skomaker? Skredder? Vesken er i skinn, så jeg greier ikke å sy det selv.
Arkana Skrevet 21. november 2005 #2 Skrevet 21. november 2005 Det er en liten butikk nederst i Oslo City rett ved utgangen til T-banen, ved siden av Deli de Luca. Husker ikke hva de heter, men de bytter glidelås på vesker i tillegg til mye annet rart.
MiniMjau Skrevet 21. november 2005 Forfatter #3 Skrevet 21. november 2005 Ja, det var den butikken jeg hadde i tankene... men jeg er utroooooolig redd for vesken..den er autentisk 70-talls.. Håper det ikke er en sånn "fort og gæli" - butikk??
Arkana Skrevet 21. november 2005 #4 Skrevet 21. november 2005 Tja, det spørs hva du mener med "fort og gæli". Det tar ikke lang tid å ordne en glidelås. Det tok vel 5 minutter (tror jeg?) og glidelåsen er helt i orden fremdeles, flere år etter.
MiniMjau Skrevet 21. november 2005 Forfatter #5 Skrevet 21. november 2005 jeg mente vel egentlig at de ikke ødela skinnet, at de sydde og måtte ta opp igjen så ble det hull... men jeg lar jo aldri tvilen komme noen til gode...hehe..nei de er sikkert flinke. Skal stikke innom de.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå