Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg er så å si avhengi av selvbruning, har prøvd masse forskjellige typer, og de fleste er greie nok, men problemet er hendene mine.. hvordan i huleset skal jeg få det til uten at det blir sjollete og mørkere mange plasser.. vet å være nøye å føler jeg er det, men alikvel blir d ikke mye bra..! spes ikke i dagslys.. *iiiiik*

hvordan får dere det fint på hendene??? noen bra tips????

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det beste tipset er vel å smøre ut selvbruneren med bodylotion for å jevne den ut litt.

Skrevet

Vasker hendene etter å ha smørt inn kropp/hender. Tar på fuktighetekrem på hendene. Tar så en klatt selvbruningskrem på håndbaken og gnir håndbakene mot hverandre. Gnir godt og lenge, også ut mot fingrene. Tilslutt gnir jeg innsiden av håndledden mot hverandre. Får sjelden skjolder med denne metoden.

Skrevet

Jeg tar etter at jeg har smurt meg inn med selvbruning, å peeler hendene. Et supert triks. Men pass på at det bare er på innsiden du peeler.

Gjest trådstarter..
Skrevet

oki jeg skal prøve dette =) kanskje spray funker bra på hendene?? så slipper man å måtte vaske seg på innsiden å sånn..?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...