Gjest Utholden Skrevet 19. november 2005 #1 Skrevet 19. november 2005 Hei. Spørsmål til dere jenter: Hvor mange av dere kan fortsette samleie umiddelbart etter orgasme? Jeg personlig (som er gutt), må ha en pause på 10-15 minutter før jeg kan begynne igjen siden penis blir for følsom like etter orgasme. Hvordan er det med jenter der?
Gjest Milah Skrevet 19. november 2005 #2 Skrevet 19. november 2005 Jeg kan forsette med samleie med en gang etter orgasme, men nå får ikke jeg vaginalorgasmer. Stimulering av klitoris derimot fikser jeg ikke rett etter en orgamse, da trenger jeg ca 5 minutter å komme meg på..
Gjest gjesta Skrevet 20. november 2005 #3 Skrevet 20. november 2005 Jeg har heller ingen problemer med å fortsette. Noen ganger så MÅ jeg bare ha mer. En orgasme er ikke nok for å roe en stakkars sjel.
Gjest gjest1 Skrevet 20. november 2005 #4 Skrevet 20. november 2005 Jeg må hele tiden. FInnes ikke noe stadie som heter "kan ikke mer" her i gården!
minienthe Skrevet 22. november 2005 #5 Skrevet 22. november 2005 Jeg kan forsette med samleie med en gang etter orgasme, men nå får ikke jeg vaginalorgasmer. Stimulering av klitoris derimot fikser jeg ikke rett etter en orgamse, da trenger jeg ca 5 minutter å komme meg på.. ← godt å høre at det ikke bare er meg
Gjest gjest1 Skrevet 23. november 2005 #6 Skrevet 23. november 2005 Før klarte jeg ikke å fortsette rett etter en orgasme, men nå klarer jeg det fint
Gjest Gjest Skrevet 24. november 2005 #7 Skrevet 24. november 2005 Tar litt tid før jeg blir slapp etter orgasme, så det er bare å fortsette....
Lassie Skrevet 26. november 2005 #8 Skrevet 26. november 2005 Jeg har heller ingen problemer med å fortsette. Noen ganger så MÅ jeg bare ha mer. En orgasme er ikke nok for å roe en stakkars sjel. ←
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå