Gjest Gjest Skrevet 19. november 2005 #1 Skrevet 19. november 2005 Skal kjøpe kjøkken fra ikea, men sliter med å bestemme oss.. Er det noen som har sett noen kjøkken fra ikea "live" Selv har jeg kun sett i katalogen, vanskelig å se hvordan de egentlig er.... Noen som kan hjelpe???
Tusenfryd Skrevet 19. november 2005 #2 Skrevet 19. november 2005 Hvis du er i tvil, bør du absolutt se dem live selv. Det hjelper jo ikke om noen her synes de er fine, dere kan jo ha fullstendig ulik smak. Selv har jeg sett både veldig fine og veldig stygge IKEA-kjøkken; på samme måte som det er forskjellig hva jeg synes om kjøkkenene fra Sigdal, HTH og Norema også. Noen er fine, andre liker jeg ikke.
Cr@sh Skrevet 19. november 2005 #3 Skrevet 19. november 2005 (endret) Faktum Ståt er like fint som det ser ut som i katalogen i hvert fall.... Endret 19. november 2005 av Cr@sh
kvick Skrevet 20. november 2005 #4 Skrevet 20. november 2005 Synes de fleste er like fine som de ser ut i katalogen, jeg.. Har Faktum/Abstrakt selv. Veldig fornøyd!
Gjest Gjest Skrevet 20. november 2005 #5 Skrevet 20. november 2005 Takk for svar Synes begge kjøkkene dere nevner ser veeldig fine ut i katalogen! Det er de to pluss edel mellombrun det står mellom... Kjekt å høre hva abdre mener, som faktisk har sett de!
Iskvinnen Skrevet 20. november 2005 #6 Skrevet 20. november 2005 vi skal ha edel hvit. Jeg synes de to andre hvite kjøkkenene dere viser til er litt platte. Jeg ville ikke bestilt kjøkken uten å se det live uansett, men det er jo meg. Har du mulighet til å ta en ikea tur er nok de det beste.
Gjest Gjest Skrevet 21. november 2005 #7 Skrevet 21. november 2005 Har dessverre ikke mulighet, ville selvsagt gjort det ellers..
Gjest Gjest Skrevet 21. november 2005 #8 Skrevet 21. november 2005 Faktum Ståt er like fint som det ser ut som i katalogen i hvert fall.... ← Kan garantere det, har det selv
maiia Skrevet 22. november 2005 #9 Skrevet 22. november 2005 Faktum Ståt er like fint som det ser ut som i katalogen i hvert fall.... ← Dette kjøkkenet har jeg veldig lyst på, og jeg bare må en tur innom for å se på det hver gang jeg er på IKEA. Jeg må bare få eget kjøkken først.... Men uansett hva andre mener, ville jeg nok ikke kjøpt kjøkken usett.
Spirito Skrevet 23. november 2005 #10 Skrevet 23. november 2005 Man kjøper rett og slett ikke kjøkken usett!
Gjest Gjest Skrevet 25. november 2005 #11 Skrevet 25. november 2005 Når man bor langt unna ikea så e man faktisk nødt. Blir dyrt å fly til nærmeste ikea butikk..
Karensa Skrevet 26. november 2005 #12 Skrevet 26. november 2005 Vi har Edel Bjørk og er veldig fornøyd. Svigersøstera mi har Edel Mellombrun, det synes jeg også er veldig fint. Forskjellen på de (utenom fargen, så klart), ligger i dørene med glass. Studer dem, kanskje det kan hjelpe dere. Ikea-kjøkken er forresten superenkle å montere selv om de kommer flatpakket. Mannen bannet ikke en eneste gang, og det er bare helt utrulig! (og vi har et svært kjøkken med masse skuffer og skap.) Lykke til!
Gjest Gjest Skrevet 26. november 2005 #13 Skrevet 26. november 2005 Takk Skal studere katalogen frem til jul, har bestemt oss for ikea kjøkken selv om vi ikke får sett de selv.. Blir å bestille etter jul! Trur mest sannsynlig det blir edel mellombrun...
Gjest Gjest Skrevet 27. november 2005 #14 Skrevet 27. november 2005 Jeg vil tørre å påstå at du ikke kommer til å bli skuffet når du ser kjøkkenet "live". Selv har jeg APPLÅD (blågrå) kjøkken og er kjempefornøyd! Ser at det ikke ligger på nettsiden, men er i katalogen.. Det eneste er jo at fargenyansen på de forskjellige kjøkkene ikke alltid er NØYAKTIG lik som i katalogen, slik er det jo alltid. Det merker man ikke så godt på trekjøkken da, men mitt blågrå kjøkken som fargen forandrer seg etter lyset.. Men IKEAkatalogens bilder er veldig bra iforhold til fargene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå