Orestes Skrevet 19. november 2005 #1 Skrevet 19. november 2005 Jeg har nettopp flyttet på kort varsel slik at jeg ikke fikk meldt flytting av fasttelefon innen fristen (Tele2). Jeg ringte de opp og ba de kutte telefonen til min gamle adresse umiddelbart, så fikk jeg heller være tålmodig når det gjaldt oppkobling på ny adresse. Det var greit, telefonen skulle bli kuttet. Men, når jeg ringer opp mitt gamle nummer får jeg "ringesignal". Jeg mener å huske man ikke fikk det når telefonen var sperret? Noen som vet?
Gjest Gjesta Skrevet 19. november 2005 #3 Skrevet 19. november 2005 De har ikke bare stengt den for utgående samtaler da? Det gjorde de med min da jeg flyttet, men det var fordi jeg ville ha det sånn. Da kunne man ringe inn men ikke ut.
Orestes Skrevet 19. november 2005 Forfatter #4 Skrevet 19. november 2005 Kanskje litt upraktisk for den nye leieboeren? Jeg får ringe tele2 på mandag og forsikre meg om at den er stengt for begge deler. Og høre når de kan klare å få koblet til i min nye leilighet. Frykter at jeg må smøre meg med tålmodighet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå