Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Vi gifter oss i sommer og har drøyd med prøvingen ettersom vi ville ha bryllupet først. Vi tenker ta ut kobberspiralen ganske rett etterpå. Hvordan kan man treffe/blir gravid fortest mulig? 🥰 koselig å starte med litt prøving på bryllupsreisen. 

Anonymkode: 2198a...5e2

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Er dette et seriøst spørsmål? Ha sex rundt eggløsning og håp på det beste, er ikke mer hokus pokus enn det. 

Anonymkode: aa070...5a9

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Sex annenhver dag til det klaffer. Lykke til :)

Anonymkode: 9effd...839

AnonymBruker
Skrevet

Ta eggløsningstester og ha sex hver dag rundt den fruktbare tiden. 

Anonymkode: 91344...384

AnonymBruker
Skrevet

Bruk eggløsningstester og ha sex 1-2 dager også etter EL.

Da spiren vår satt var også den eneste pp’en av 8 hvor vi begge kom samtidig, vet ikke om det var utløsende faktor, men skader jo ikke å gå for det 😄

Anonymkode: 8e498...a25

AnonymBruker
Skrevet

Ta ut spiralen nå, og ha sex annen hver til hver tredje dag hele syklusen. 

Anonymkode: 696c4...07a

  • Liker 1
Skrevet

Er du regular? Har du normal syklus?

Om du har  og har sex på dagen før og etter eggløsningen kan det forsatt ta opp til 1-5 år før man blir gravid. Dette kan ha noe med deg å gjøre... eller sperm.

Finnes ikke noe måte å bli kjapt gravid på. Man må bare prøve hver mnd

AnonymBruker
Skrevet

Siden du har kobber-spiral er det bare å kjøre på så ofte dere vil når den er ute. Her har begge unnfangelsene skjedd ved morgen-sex. Jeg leste et sted at at testosteron-nivåene hos menn er på sitt høyeste om morgenen. 😊

Anonymkode: c4f2b...869

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...