Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Gravid uke 7, med fjerde barn. Siste to gangene på do har det kommet spor av veldig lyst rødt. Ikke store greiene, første gang var det bare en liten stripe. Er også veldig oppblåst, men det kan og være IBS’en jeg sliter med. Er det grunn til bekymring ? Merker jeg er mer bekymret denne gangen enn de andre tre. Men de gikk det knirkefritt med hele veien. Er på ferie så er litt vanskelig å dra hjem til legen uten at folk skjønner det( Hele familien er på samme sted)

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Har du nylig hatt sex? I utgangspunktet er det ikke grunn til bekymring når det er så lite blod, og det er relativt vanlig å blø fra slimhinnene under graviditeten. 

Anonymkode: 372bb...296

Skrevet
AnonymBruker skrev (2 timer siden):

Har du nylig hatt sex? I utgangspunktet er det ikke grunn til bekymring når det er så lite blod, og det er relativt vanlig å blø fra slimhinnene under graviditeten. 

Anonymkode: 372bb...296

Nei, er en uke siden vi gjorde noe sist. Ble bare litt engstelig da jeg ikke har opplevd det med de andre. 

AnonymBruker
Skrevet

Har sånn selv. Uke 10 nå. Slapp av og kos deg i ferien. Stress er vel ikke bedre. Hvis du blør, sånn at det øker i lengde og får kramper, så ville jeg ringt lege. 

Anonymkode: 932aa...590

AnonymBruker
Skrevet

Jeg spotter også rosa utflod/rødt. Mitt fjerde barn også, og er i uke 5 i dag. Etter hva jeg har klart å lese meg opp til er det vel normalt sålenge man ikke får sterke kramper og blør veldig mye. 

Anonymkode: 697e6...682

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...