Gå til innhold

Fly kansellert hos Avinor, men ikke hos flyselskap


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Er det noen som har erfaring med flyreiser som er kansellert hos Avinor på deres sider, men hvor flyselskapet påstår at flyet skal gå? Billettene ser helt vanlige ut, og jeg har snakket med flyselskapet - de har ingen informasjon om kansellering, og sier jeg skal få beskjed om flyet innstilles. 

Men flyet er altså kansellert på Avinor sine nettsider, samt på Flightradar24 sin oversikt. 

Ganske frustrerende. 

Anonymkode: b95bc...eec

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Det flyselskapet sier er det som gjelder. Hvis du ikke har fått høre noe fra ditt flyselskap så går flyet helt som vanlig. 

Anonymkode: f54fa...a14

AnonymBruker
Skrevet

Har skjedd meg mange ganger med SAS, at flyet har vært forsinket. Får ingen varslinger av SAS, men på Avinor står forsinkelsen oppført

Anonymkode: 34862...865

AnonymBruker
Skrevet
AnonymBruker skrev (1 time siden):

Har skjedd meg mange ganger med SAS, at flyet har vært forsinket. Får ingen varslinger av SAS, men på Avinor står forsinkelsen oppført

Anonymkode: 34862...865

Opplevde dette senest på søndag. På Avinors sider stod det fra morgenen at flyet var utsatt fra kl 16.30 til 18, men Flyr ga ikke beskjed før en var en knapp time til opprinnelig avgang. 

Anonymkode: 8d320...3bf

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...