Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hva tenker dere om å kjøpe brukt bilstol av folk man kjenner? Da tenker jeg folk jeg kjenner som jeg vet er opptatt at barnas beste.. Dyrt med flere barneseter pga flere biler og barn 😅 både babybilstol og småbarnssete

Anonymkode: 4c11f...13d

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Det ser jeg ikke noe problem med, så lenge stolen ikke er for gammel. 

Anonymkode: 1fbd3...c60

  • Liker 1
Skrevet

Hadde ikke hatt problemer med det så lenge det var folk jeg kjente, da kjenner man jo gjerne til eventuelle kollisjoner og alderen på setet.

Skrevet

Kan fint kjøpe brukt så lenge det er av kjente som du stoler på. Altså at de svarer ærlig på om stolen har vært utsatt for kollisjon (lurt å spørre for ikke alle vet at det bør byttes ut da). Og at den ikke er for gammel. 

AnonymBruker
Skrevet

Ja, det det helt innafor. Vår første bilstol er kun brukt 3 ganger, tror jeg. Vi bor sentralt og kollektivtrafikk er stort sett enklere for oss

Anonymkode: c1644...dce

Skrevet

Enig med dem ovenfor. Så lenge den ikke er for gammel og du kjenner de du kjøper av, tenker jeg det er greit.

AnonymBruker
Skrevet

En må se på alderen på bilstolen. Isoporen blir spør med tiden, og da mister den funksjonen sin. Hvor mange ganger stolen er brukt er ikke like vesentlig. 

Anonymkode: d582d...1c2

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...