Gå til innhold

Naboen soler seg naken og er ikke klar over at jeg kan se det


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg bor i et høyere bygg hvor det er kun er et fåtall leiligheter. På siden av bygget er det paneler langs hele siden, men det borteste panelet er byttet ut med et vindu. Når du står ute og ser på dette er det ingenting som tilsier at det borteste panelet er et vindu. Det er vinduer lenger bort på siden, men da med et helt annet design. Her er det tydelig at dette er vinduer. 

Det har flyttet ei dame inn i den øverste etasjen i nabobygget. Hun liker visst å sole seg naken/lett undertøy, da det er ingen som kan se henne. (Men det er det jo...)

Vinduet er ikke stort og hun klarer nok ikke å se inn i vinduet mitt da det er såpass mye gjenskinn og det ser jo heller ikke ut som et vindu. 

Jeg synes det er fint å se på og det gjør meg ingenting, men denne dama er ute på varandaen flere timer om dagen og det er upassende når jeg har folk på besøk. Snart skal jeg leie ut leiligheten min på Airbnb og jeg ønsker ikke at det skal bli noe problemer at dette. Nå har jeg ommøblert i stua og fra sofaen kan jeg delvis se ned på hennes varanda. 

 

Burde jeg rett å slett si i fra om det her? Aner ikke hvordan jeg skal gå frem.. 

 

Anonymkode: ef8a8...782

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kan hun ikke bare få sole seg naken da?? Hun er jo på eget område. 

Du eller andre MÅ ikke se på det.

  • Liker 9
  • Hjerte 1
AnonymBruker
Skrevet

Troll tråd.. Få se bilde eller så tror jeg ikke noe på det.

Anonymkode: 7c80c...d40

  • Nyttig 2
AnonymBruker
Skrevet

Kan du åpne  vinduet ditt og evt bråke litt sånn at hun blir oppmerksom på vinduet? 

Anonymkode: c967e...2a6

  • Nyttig 1
Skrevet (endret)
AnonymBruker skrev (4 minutter siden):

Kan du åpne  vinduet ditt og evt bråke litt sånn at hun blir oppmerksom på vinduet? 

Anonymkode: c967e...2a6

👍

Endret av Deu
AnonymBruker
Skrevet
5 minutter siden, AnonymBruker said:

Burde jeg rett å slett si i fra om det her? Aner ikke hvordan jeg skal gå frem.. 

 

Anonymkode: ef8a8...782

Det blir litt som å kanalsurfe, og plutselig komme over porno. Selv om det er der så behøver man ikke å se på.

Anonymkode: 5d9ed...820

  • Liker 1
  • Nyttig 1
AnonymBruker
Skrevet

Nyt synet. La henne kos seg i sola uten å få skille. 

Anonymkode: bea51...f3f

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

Det er ikke mulig å åpne vinduet. 

Anonymkode: ef8a8...782

AnonymBruker
Skrevet

Da leier du ut og later som at det aldri har skjedd før, dersom leietagerne dine klager på den nakne naboen.

Anonymkode: c1514...4a6

  • Liker 1
Skrevet

Alt man skal lage problem av, la hun sole seg naken da, er da helt normalt og naturlig det.

  • Liker 1
Skrevet

Synes ikke dette er noe å tenke på. Når hun velger å ligge ute å sole seg naken så er hun klar over at hun kan bli sett, det sier seg selv. Tviler på at du får noen klager for de som måtte være så (u)heldig å få sett henne heller. 😄 

  • Liker 1
Skrevet

Hva er problemet?
Får hun ikke sole seg naken?
Er du imot personlighet frihet?

AnonymBruker
Skrevet
Heydayotheinterweb skrev (2 minutter siden):

Hva er problemet?
Får hun ikke sole seg naken?
Er du imot personlighet frihet?

Problemet er at hun tror ingen ser henne, men Ts, alle besøkende og snart mange randoms på air bnb ser henne. Kanskje hun hadde satt pris på en heads up? Jeg er ikke ts altså. 

Anonymkode: 51dac...540

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Er det sånn at du kunne tatt den klassiske - skrevet et anonymt brev til henne? 

Anonymkode: 89101...d1e

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Jeg ville ikke brydd meg. Hun vet hun kan bli sett på en eller annen måte. 

Anonymkode: 89101...d1e

Skrevet

Enten så lar du det ligge. Hvordan folk soler seg er opp til hver enkelt. Hvertfall om det er på ens egen eiendom. 
Dersom du oppriktig tror at hun tror ingen kan se henne, så kan du legge en anonym lapp i postkassen og forklare. Bare skrive at hun selvsagt må sole seg i den bekledningen hun ønsker, men at du ønsker å gjøre henne oppmerksom på at folk kan se henne i tilfelle hun tror hun er skjermet. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...