Gjest Secret_ Skrevet 11. november 2005 #1 Skrevet 11. november 2005 Hei! Er det noen kvinner der ute som har fridd?? Jeg og samboeren min har bare snakket litt om bryllup, men det er noe begge vil, og han har jo skjønnt at det er noe jeg veeeldig gjerne vil og ganske så fort også. Men så var det dette med å gå å vente på å bli fridd til...... kan gjerne ha tolmodighet en stund til, men tenker veldig mye på å fri til ham selv. Selv om jeg egentlig har en drøm om å bli fridd til, kan jo jeg fri til han på den måten jeg vil ha det på. Tror det vil bli velig vakkert. Er det noen som har erfaringer med dette, hvordan dere gjorde det, hvordan han tok det osv? blir veldig glad for andres meninger og tips!!
Catzy Skrevet 12. november 2005 #2 Skrevet 12. november 2005 Jeg fridde på 29. februar. Mannen min ble veldig fornøyd. Catzy
Gjest Piper Skrevet 12. november 2005 #3 Skrevet 12. november 2005 Jeg fridde til min kjære, og det var ikke den 29 februar Jeg gjorde det da jeg følte det passet, og det var ingen som helst planlegging bak det. Men min kjære ble overrasket kan man si, for han svarte nei først Men det var fordi han ikke trodde meg, så svaret ble selvfølgelig ja da jeg tok frem ringene
lil Skrevet 12. november 2005 #4 Skrevet 12. november 2005 Jeg gadd heller ikke vente til 29. februar. Var så lenge til! Jeg turte ikke ta frem ringene før jeg hadde hørt svaret. Var litt kjapt ute så... Uffuff.. men det gikk nå bra da Glad at jeg gjorde det selv, stress å gå å vente også, tror kanskje jeg måttet vente en stund da!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå