BettyB Skrevet 10. november 2005 #3 Skrevet 10. november 2005 Dette kan vel ikke være sant!!! Blir kvalm at folk kan spøke om det i det hele tatt!!!
Gjest Vindelspev Skrevet 10. november 2005 #4 Skrevet 10. november 2005 Eeeldgammel urban legend på nett, som du nå har bidratt til å gi enda flere treff.
Gjest Clueless Skrevet 10. november 2005 #5 Skrevet 10. november 2005 (endret) En gammel historie, du kan lese om det her. Endret 10. november 2005 av Clueless
Gjest Gitte Skrevet 10. november 2005 #7 Skrevet 10. november 2005 og med jevne mellomrom får man en kjedemail som man skal skrive under på for å få stoppet siden.. trodde de fleste visste at det der ikke var sant nå..
skrue Skrevet 10. november 2005 #8 Skrevet 10. november 2005 Det sies at det blir "født en ny idiot hvert sekund" (ikke ta det bokstavlig, trådstarter) så det er ikke så rart at disse brevene fortsetter å komme når temaet er så følsomt som dette. Jeg har fått dem fra relativt oppegående mennesker mange år etter at bonsaikitten dukket opp første gang. Det er ganske festlig å lese gjesteboken synes nå jeg.
lil Skrevet 11. november 2005 Forfatter #9 Skrevet 11. november 2005 Idiotisk humor... Jeg fikk dette kjedebrevet ja.. Glad jeg ikke sendte noe videre. Jeg har aldri hørt om det før jeg. Håper at jeg slipper å høre mer om det også! Beklager da, at jeg satte inn et innlegg om noe tøys!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå