Gå til innhold
Problemer med registrering ved bruk av windows mail (hotmail, live, outlook) ×

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg har den siste mnd vært plaget med et utslett? under armhulen og på innsiden av albueleddet på Venstre side. Ingen tegn til det i ansiktet, på brystet eller i hodebunn.🤷‍♀️ Det klør i perioder og blir veldig rødt og hissig når jeg klør.
 

Når jeg ikke klør trekker utslettet seg  seg gradvis tilbake, men opplever ofte at det ikke forsvinner helt. Har vært litt stressa den siste tiden, men har aldri vært plaget med dette tidligere. Noen som vet hva det er? Tips til hva som hjelper?:) 

541529D4-4DE1-4C55-A00A-13ADAF6C39FE.jpeg

B8B5354C-A1E5-4DCA-AFB7-7519A19F98E4.jpeg

Anonymkode: 637de...2b8

AnonymBruker
Skrevet

Du må gå til legen :) så får du riktig behandling! ❤️ ser helt ufarlig ut da..

Anonymkode: e120e...bdb

AnonymBruker
Skrevet

Ligner på eksem, jeg har det. Men du må gå til legen.

Anonymkode: c6b41...c12

AnonymBruker
Skrevet

Ser ut som helt vanlig eksem. Seboreisk er vel i hodebunn. Uansett, jeg bruker en krem man får uten resept på apoteket. 

Anonymkode: 9ab65...c06

AnonymBruker
Skrevet
AnonymBruker skrev (15 minutter siden):

Ser ut som helt vanlig eksem. Seboreisk er vel i hodebunn. Uansett, jeg bruker en krem man får uten resept på apoteket. 

Anonymkode: 9ab65...c06

AnonymBruker skrev (15 minutter siden):Seboreisk er vel i hodebunn. 

Anonymkode: 9ab65...c06

Ikke uvanlig at det sprer seg. Det aller vanligste er å få seboreisk dermatitt/eksem ved øyne og øyenbryn, ører og ved nesevingene. Det er også vanlig å få det i armhuler og lyske. 

Anonymkode: 9fe1d...afa

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...