Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg har vært sammen med mannen min i 8 år, gift i 3 år og har to barn på 6 og 2 år. Min mann har alltid vært min store kjærlighet, mitt alt og jeg hadde aldri trodd jeg skulle få disse følelsene. 
I løpet av de siste 4 årene har jeg mistet både søsteren og faren min, som har gjort at vi/jeg har gått/går igjennom en vond sorg.. Pga dette sliter jeg veldig psykisk og går igjennom en vond depresjon som jeg får hjelp til.. 

Problemet er bare at jeg føler veldig på at jeg har mistet følelsene for mannen min. Vi gjør sjeldent noe sammen, har sjeldent sex og når vi har det, så er det stort sett bare pliktsex fra min side. 
Han tar ikke initiativ til noe som helst (bortsett fra sex), jeg gjør stort sett alt hjemme, men vi samarbeider godt med barna. 
Jeg føler mest vi er samarbeidspartnere og ikke lenger kjærester. 

Kan det være depresjonen som gjør at jeg føler det sånn? Hva kan jeg gjøre for at det blir bedre? Har prøvd å snakke med han om det, men har ikke sagt at jeg har mista følelsene for han. 

Anonymkode: 128d6...140

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...