Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hei.. Beklager langt innlegg, håper noen har noen råd til meg.

Har hatt spiralen min i nesten 3år, før jeg fikk den tatt ut hos gynekolog i begynnelsen av April. Har lagt inn ganske mange aksjer, hatt to blødninger etter fjerningen, men ble usikker på hvilken av de som faktisk var menstrasjon.. 

regner med at det var den andre blødningen, noen med erfaringer på området? (Vet det kan være inviduelt, men er lite info om dette på nettet, så gjerne erfaringer?)  

fra når skal jeg tenke prøveperiode? Er vi i pp1 nå? 
 

har to barn fra før, 1 barn i 12, som var uplanlagt, 1 barn i 19, planlagt, men sluttet den gang på p-piller, og det satt ganske fort. 
siden den gang er jeg blitt konisert for celleforandringer, hatt lap for å fjerne cyste, blindtarm, og sett etter endometriose, noe de også fant. 
så siden forrige svangerskap, er det kommet litt ting som kan gjøre det vanskelig å bli gravid. 
kjenner jeg er skuffet over egen kropp, (vet mange dessverre har det verre enn meg :(, men har gått så lett før!) kan jeg være fortidlig å teste?  Vanskelig å vite kanskje når jeg ikke vet når eggløsning var..

 

hilsen dame30

Anonymkode: d50f3...82c

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...