Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg er en kvinne på 33 år og jobber som miljøterapeut. Jeg har egentlig kjent på at jeg er lei en god stund, selv om jeg nylig har byttet jobb. Problemet er at jeg opplever at man ikke jobber nært nok med mennesket, men mye på overflaten kort fortalt. Jeg har vurdert en master i rus og psykiatri som kan få meg på veien videre.

Men egentlig så lurer jeg på om jeg vil omskolere meg. Ønsker å ta journalist utdanningen, fordi jeg liker så godt å skrive. Ønsker å lære mye nytt og er opptatt av mennesker og verden rundt oss. 

Jeg er bare så redd det er "for sent" og at jeg i et slik yrke, ikke vil få noe jobb. En slik jobb, krever sikkert en del erfaring. Er jo 33 år. Selv om jeg er veldig motivert, er jeg redd det ikke er bra nok mtp alderen min. 

Er det noen her med erfaring i det yrke som gjerne kan opplyse meg litt? Bør jeg heller satse på masteren, eller kan dette fungere? 

Anonymkode: a1308...3bb

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Ingen som vet? 😅

Ts

Anonymkode: a1308...3bb

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...