Gå til innhold

Kokosolje


AnonymBruker

Anbefalte innlegg

AnonymBruker

Har noen prøvd kokosolje I may, hår, pa kropp osv? Jeg pleier å bruke den pa hud og bruke idag over hele kroppen Etter dusj. Det var godt og deilig, anbefales. Den heter extra virgin coconut oil.

Cocosa_extra_virgin_mai2011_transparent-1200x1200.jpg

Anonymkode: 9573d...e05

  • Liker 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

AnonymBruker

Nei det gir meg kviser og tørr hud. Kan ikke bruke det i mitt skandinaviske hår det gjør det tørt. Men bruker det som sminkefjerner rundt øynene  siden det er antibakterielt.

Anonymkode: 9396c...2f4

  • Liker 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ja, jeg hadde den i håret. Det ble fettete og ekkelt. Et herk å få vasket den ut. Den gjorde også håret mitt glatt, og det vil jeg ikke fordi jeg har bølger i håret. Men jeg har ikke tørt hår, mulig oljen fungerer for de som har det.

  • Liker 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse

Hvis moderator oppdager innlegg med bare lenker, uten tekst, så vil de sikkert bli slettet for det er i mot reglene.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...