Kjetil E Skrevet 25. april 2022 #1 Skrevet 25. april 2022 Innspirert av tråden om å date fotballsupportere drar jeg det et hakk lenger og spørr om dere kunne tenke dere å ha sex med en som er supporter av et annet lag enn du?
AnonymBruker Skrevet 25. april 2022 #3 Skrevet 25. april 2022 Ja, så lenge han ikke er Manchester United fan så er det greit 😆 Anonymkode: d1f09...7f4
Kjetil E Skrevet 25. april 2022 Forfatter #4 Skrevet 25. april 2022 AnonymBruker skrev (6 timer siden): Ja, så lenge han ikke er Manchester United fan så er det greit 😆 Anonymkode: d1f09...7f4 Hm ja kunne nok det med unntak av hvis vedkommende var Enga eller LSK fan. Der går grensen min.
stormgaze Skrevet 25. april 2022 #5 Skrevet 25. april 2022 Ja, det er jo bare gøy å erte litt når man er rivaler. Så blodfan er jeg ikke uansett.
Silva Pluvialis Skrevet 25. april 2022 #6 Skrevet 25. april 2022 Jeg bryr meg ikke om fotball og jeg bryr meg heller ikke om hvilket lag fyren heier på. Jeg hadde, derimot, vært mer uinteressert i å gå inn i et forhold med en som kun var opptatt av fotball og måtte se alle kampene på TV. Fotball er jo rett og slett dritkjedelig å se på. Skjer jo ingenting, sjeldent noen som scorer mål. Det hadde jeg ikke giddet å bruke tid på å se på.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå