Gjest Gjest_sinnataggen_* Skrevet 5. november 2005 #1 Skrevet 5. november 2005 Vi bor på et byggefelt. Nå har jeg fått klager ettersom hunden min står å uler når vi har dratt på jobb Er det noen som har noen gode ideer for hva jeg kan gjøre med dette?
Gjest vimse Skrevet 5. november 2005 #2 Skrevet 5. november 2005 Står den ute og uler? I så fall kan du jo prøve å ta den inn mens dere er på jobb?
Gjest Vindelspev Skrevet 5. november 2005 #3 Skrevet 5. november 2005 Uler den, roper den på flokken sin. Da er den tydeligvis ikke helt trygg på det å være alene hjemme. Hvor gammel er den? Hva har dere gjort å tilvenne den å være alene?
Gjest Gjest_sinnataggen_* Skrevet 5. november 2005 #4 Skrevet 5. november 2005 Hunden er 2 år. Han ligger inne i buret sitt. Han uler ikkie lenge ca 20 min
Gjest Vindelspev Skrevet 5. november 2005 #5 Skrevet 5. november 2005 Da regner jeg med at han uler rett etter dere har gått? Men at han faktisk roer seg etterhvert og er stille? Det er jo positivt. Naboene klarer vel 20 minutter, eller?
Gjest Vindelspev Skrevet 5. november 2005 #6 Skrevet 5. november 2005 Har du forsøkt å gi han noe å holde på med når dere går? F.eks et fylt margbein som tar litt tid å slikke rent, eller en aktivitetsball med snop? Da vil de første minuttene gå til dette. Funket som fy hos oss med mange av våre.
Gjest Revenka Skrevet 8. november 2005 #7 Skrevet 8. november 2005 Hunden vår hadde en uleperiode i samme alder som din, men han ulte hver gang det var hund på tv. Det gikk over.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå