Gå til innhold

Samvær i påsken. Hva hadde du gjort?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg har barna fulltid hos meg. De er begge tenåringer. Jeg jobber 120% for at det skal gå rundt økonomisk. Barnas far har på eget initiativ valgt vekk samvær over en periode på 10 år. 
Nå skal han visstnok få livet på rett kjøl, ber om samvær med barna. I den forbindelse ber han meg skrive en bekreftelse på at han skal være med barna i påskeferien (barna skal til besteforeldre) og der skal far også oppholde seg. Bekreftelse trenger han fordi det skulle gi han ekstra penger fra NAV, som han kunne bruke på barna. 
 

Ikke betaler han bidrag, han har aldri bidratt noe som helst økonomisk, på tross av at jeg har vedtak på at han skal betale bidrag, men det kommer aldri noe. Da tenker jeg, hvorfor i all verden skal jeg gi bekreftelse på at han skal være med barna for ekstra penger? 

Ikke nok med det. Jeg sendte han ikke bekreftelse, da fikk han sin mor til å purre på meg. 

Hadde du gitt han bekreftelsen? 

Anonymkode: 6ed8f...27a

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Nope, hadde ikke gitt han noenting. Det er vel besteforeldrene du har avtalt med? Og de gir vel barna mat uansett? 

Anonymkode: e6af9...b0c

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

(Håper du har valgt at Nav krever inn bidrag forresten, siden du sier at det aldri kommer noe. Sjekk også om du tjener lite nok til bidragsforskudd.)

Anonymkode: e6af9...b0c

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...