Gjest Gjest Skrevet 2. november 2005 #1 Skrevet 2. november 2005 Tall-mennesker, hvis det står oppgitt kostnader i 1000 kr. slik: 20000 Hvordan skriver jeg da det fulle og hele tallet i million på en riktig måte i regnskapet? -Hjelp-
Gjest Gjest Skrevet 2. november 2005 #3 Skrevet 2. november 2005 Å tusen takk!!! Det var det jeg trodde altså, det du skrev, men: jeg kunne ikke tro at summen var så mye...for det er tross alt 20 millioner dette da?!
Gjest Gjest Skrevet 2. november 2005 #5 Skrevet 2. november 2005 Sorry altså (spammingen) men moderatorene tar seg nok av det. Ja, det er altså ikke hjver deg jeg opererer med så mange millioner...særlig ikke når jeg visstnok får ta del i dem i framtiden Må klype meg i armen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå