Gå til innhold

Erfaringer med Safey AS, alarmtjeneste-selskap?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.

Vi fikk en selger fra Safey AS på døra her.

La ut i det lange og breie om at vårt nåværende alarmselskap var for dyrt, for dårlig tjeneste osv.

Prisen til Safey er faktisk dyrere enn den vi har nå og dermed ble jeg jo veldig skeptisk til resten denne selgeren mente om vårt alarmanlegg og andre ting selgeren fortalte oss.

For ikke å glemme det at man kjøper en engangstjeneste fra Safey AS og om man skal få montert alarmanlegget deres, må man ta opp lån i Resurs Bank.

Proff viser at selskapet ble registrert i 2019 og tallene virker ikke veldig gode.

Har andre dette alarmselskapet eller fått de på døra?

  • 2 år senere...
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg fant dette og må bare si at jeg gikk på smellet og i mot tilbudet på døren, som skulle være så gunstig og effektiv. Men det jeg fikk var en hussikringssystem som krever mye mer vedlikehold en det jeg var vant til. Testalarmer på natten, som vekket hele huset. Ved feil så tok det lang tid før jeg fikk kontakt/svar fra kundeservice. Oppfølging av en servicemontør tok enda lengre tid. Har meldt inn en feil i januar 2024, fikk før sommeren kontakt med daglig leder som da lovde at servicemontøren skulle rette opp feilen over sommeren. Noe som ikke har skjedd til dagens dato. 

Har en opplevelse at firmaet er for liten å yte service dem lover. Regnskapstallene kan også lese dit hen. Jeg har som regel vært i kontakt med daglig leder.

Jeg kan ikke anbefale dette firmaet.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...