Gå til innhold

Sutrete minstepensjonister, uføretrygdede, arbeidsledige og leietakere


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvorfor skylder de alltid på andre svake grupper for deres elendighet? 

Staten burde heller tenke på oss enn flyktninger. 

Innvandrere tar alle våre jobber. 

Innvandrere jobber ikke og får for mye sosial. 

 

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Ukrainere får det jævlig godt her i Norge ihvertfall, mens nordmenn under fattigdomsgrensa sliter som faen. Skjønn det den som kan.

Anonymkode: 39821...50a

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

av samme grunn som ligger bak hvorfor de sliter økonomisk: manglende selvinnsikt, manglende vilje til å ta ansvar for eget liv. det finnes selvfølgelig folk som er ute av arbeidslivet av reelle grunner som man virkelig ikke kan kontrollere, sykdom rammer alle, men av erfaring vil jeg si at de ikke tilhører sutregruppa. sutregruppa er tafatte folk som ikke klarer å handle selvstendig og ordne opp for seg selv. er man en baby, skriker man etter mamma og forventer at noen skifter bleien og vasker av deg din egen avføring. bare sånn, for å sette det på spissen. 

Anonymkode: c1551...22f

  • Liker 3
AnonymBruker
Skrevet

Fordi det faktisk er en urettferdig prioritering. Men det er ikke de svake gruppenes feil. Det skyldes elendig styring fra våre «kjære» folkevalgte.

Anonymkode: d1056...bb4

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...