Gjest Fresia Skrevet 14. oktober 2002 #1 Skrevet 14. oktober 2002 Hei! Føler meg nok til tider litt spesiell, som er 50 år og studerer - noen bedre? fresia
Gjest Hege Skrevet 14. oktober 2002 #2 Skrevet 14. oktober 2002 Aldri forsent med ny lærdom! Stå på og lykke til!
Gjest Anonymous Skrevet 14. oktober 2002 #3 Skrevet 14. oktober 2002 Faren min er deltidsstudent og han er 52 år!
Litago Skrevet 14. oktober 2002 #4 Skrevet 14. oktober 2002 *rekker opp hånda* Student jeg også!!! Men har ikke rukket å bli 50 ennå, - 10 år igjen! :D Kanskje jeg fremdeles studerer når jeg fyller 50? :o
bompi Skrevet 15. oktober 2002 #5 Skrevet 15. oktober 2002 Syns det er flott med de voksne som studerer jeg. De er de aller beste å jobbe sammen med på skolen, samtidig som de har slik iver Dessuten har dere relevant erfaring fra arbeidslivet osv, noe vi yngre ikke har. Syns det er flott at dere studerer jeg!
Gjest Cruella Skrevet 20. oktober 2002 #6 Skrevet 20. oktober 2002 Jeg er 38 år og heltidsstudent (IT). Har 5 års høyere utdanning fra før, men hadde lyst til å prøve noe helt annet....før det var for seint. Er det forresten noengang for seint?? Lisa-Beth
Gjest care Skrevet 20. oktober 2002 #7 Skrevet 20. oktober 2002 Jeg lurer på om jeg "går under" voksen definisjonene? :blunke:
Majken Skrevet 21. oktober 2002 #8 Skrevet 21. oktober 2002 Om jeg er voksen? Æææææh...... jeg er i hvert fall snart 23....... Begynte på IT utdanningen i mars, men jeg trur jeg kommer til å slutte, dra hjem til Norge, få meg en jobb, og få litt mer kjøtt på beina, og så ta fatt på utdanningen igjen (noe annet enn IT da). Men nok om det... Tanta til venninna mi begynte å studere juss da ho var 52. Noen år senere var ho advokat gitt! Syns det står respekt av sånt jeg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå