Gå til innhold

Det ser ut som tights/strømpebukse, men det er bukse? Har noen tips om hva det kan være? Hvor jeg får kjøpt det?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det ser ut som tights/strømpebukse, men det er bukse? Har noen tips om hva det kan være? Hvor jeg får kjøpt det?

Jeg ser at det er mange som bruker det, men jeg klarer ikke å finne den rette med rett "look". Så da spør jeg dere her inne hvet dere hva jeg mener?

Tips om hva og hvor jeg får kjøpt disse mottas med stor takk :)

Anonymkode: b233c...81c

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Leggings. Fås kjøpt "overalt". Fra sånne som er litt for tynne (og dermed gjennomsiktige) til å brukes som bukse uten å ha lang topp over, til de litt tykkere. 

Jeg kjøpte meg nettopp noen litt tykke på Cubus, hvor de også hadde den tynne varianten. 

Anonymkode: 79ba2...2df

Skrevet

De kalles ofte "treggings" (trouser+leggings) eller "jeggings" (jeans+leggings). Her får du f.eks. opp resutatet av søket på "treggings" hos Zalando Tilsvarende kan du gjøre i de fleste nettbutikker. 

  • Nyttig 1
Skrevet
AnonymBruker skrev (21 timer siden):

Er det slike du tenker på https://freddywear.no/

Anonymkode: ac09e...29b

Sånne bukser er noe av det styggeste jeg ser. Det er selvsagt helt greit å være fornøyd med rumpa si og ha lyst til å vise den frem fra sin beste side. Men dette er jo nærmest buksevarianten av å stikke rompa ut gjennom bilvinduet. 😂

Anonymkode: 77fd0...089

  • Liker 4

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...