Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Han er patetisk. Han skjønner ingenting av det som skjer. Han er blind og døv for vanlige folk sine problemer. Han skjønner ikke at han er aktivt med på å skape dem. Han gjentar innøvde fraser som trolig bare han tror på. Han nekter å løse strømkrisen for folk og næringsliv med ett enkelt grep - makspris på 50 øre hvor staten dekker 100% av resten.

Hvis partiene på Stortinget nekter å kaste ham ut, kan ikke folket gjøre det? For en klovn. 

  • Liker 8
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dessverre er flertallet av partiene på stortinget globalister, Sp skuffer meg, da de faktisk skal være tuftet på proteksjonisme,  Frp sier bare det folk vil høre, men de for fri flyt av varer, tjenester og kapital over grensene de også. En står igjen med Rødt, men så er det hva de står for når det gjelder privat eiendomsrett historisk sett. 

En har forskjellige protestgrupper på Facebook, men der er dessverre folk mest opptatt av å krangle om det de er politisk uenige om, isteden for å omfavne det de er enige om. 

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...