AnonymBruker Skrevet 28. januar 2022 #1 Skrevet 28. januar 2022 Trenger hjelp med Nightingale quest. Karliah er borte, Brynjolf også. Og jeg har ingen videre quest. Har ikke blitt nightingale eller startet på den questlinen. Sist jeg så Karliah var når Mercer Fray prøvde drepe meg, siden har jeg ikke sett noen… Har sykt mye mods på, kan det være grunnen? Anonymkode: 71cb6...050
AnonymBruker Skrevet 28. januar 2022 #3 Skrevet 28. januar 2022 Helt sikkert bugs, hvis du spiller på PC så kan åpne konsollen og skrive inn noen kommandoer som transporterer disse karakterene til deg men jeg husker ikke hva det var i farten. Kan også ha noe med mange mods å gjøre, vet det er en del mods som ikke kan brukes sammen. Anonymkode: f8f0e...15b
Gjest AprilRyan Skrevet 28. januar 2022 #5 Skrevet 28. januar 2022 Nå er det 100 år siden jeg spilte det, men mener at det samme skjedde med meg og at det var en bug. Husker ikke hva jeg gjorde, men du kan sikkert google navnet på questen og se om det er noe du kan gjøre for å fikse det.
trøndermann38 Skrevet 28. januar 2022 #6 Skrevet 28. januar 2022 Skyrim:Karliah - The Unofficial Elder Scrolls Pages (UESP)
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå