Gjest Gjest Skrevet 20. oktober 2005 #1 Skrevet 20. oktober 2005 Helt enkelt: Det er dritkaldt om morningene nå og vinteren er på veg. Bruker dere vanligvis stillongs eller strømpebukser i denne årstiden?
Gjest Gjesta Skrevet 20. oktober 2005 #2 Skrevet 20. oktober 2005 For min del: nesten aldri. Kan ikke fordra følelsen av strømpebukser o.l. under bukser. Selvsagt bruker jeg strømpebukse til skjørt.
Gjest Gjest Skrevet 20. oktober 2005 #3 Skrevet 20. oktober 2005 Brukar ullstillongs eller ullstrømpebukser om det vert kladt nok. Heller det enn å fryse. Slik som det er no med kaldt om morningen, brukar eg tynne strømpebukser eller helst stayups under jeansen. oda
Gjest lillelou Skrevet 20. oktober 2005 #4 Skrevet 20. oktober 2005 Jeg får noia av strømpebukse under bukser! Det er grusomt, og så går jeg på en sånn merkelig måte . Til skjørt/kjoler bruker jeg selvsagt strømpebukser,med laaaange bein.Hater det når strømpebukseben slutter øverst på låret.
Malama Skrevet 20. oktober 2005 #5 Skrevet 20. oktober 2005 Når det blir kaldt så tar jeg ullstilongs unnder buksa når jeg går til jobb om morgenen ja., Jeg skal gå i en halv time, og jeg vil da ikke fryse mer enn nødvendig. Jeg tar den selvsagt av når jeg kommer frem. Det har ikke blitt så kaldt enda at jeg har lett den frem, men jeg tviler ikke et sekund, selvsagt tar jeg den på når jeg begynner å fryse.
Gjest Gjest Skrevet 21. oktober 2005 #6 Skrevet 21. oktober 2005 Nei jeg klarer ikke å bruke strømpebukse/stillongs. Jeg går aldri med det uansett hvor kaldt det er, da fryser jeg heller. Har gått med hullete jeans i 15 minus uten strømpebukse/stillongs under, fordi jeg ikke klarer å ha det på meg.
Gjest Aloha Skrevet 21. oktober 2005 #7 Skrevet 21. oktober 2005 Jeg går stort sett uten, da det blir for trangt med strømpebukse under de fleste av buksene mine. Men bruker jeg videre bukser tar jeg gjerne en tynn strømpebukse under. Eller når jeg går med skjørt.
Gjest Gjest Skrevet 21. oktober 2005 #8 Skrevet 21. oktober 2005 Jeg sliter med det samme som Sweetie-Pie, det blir ofte vanskelig å ha det under. Dessuten har jeg ingen - men skal kjøpe noen nå når jeg får lønning. Jeg er veldig frysen og hater å fryse. Da jeg jobbet på skole brukte jeg stort sett stillongs, for da kunne jeg skifte sokker uten å måtte demontere hele antrekket. Baste mye i snøen om vinteren, var i akebakken med barna etc. Men strømpebukse er jo egentlig mer anvennelig; for de kan brukes til skjørt også
Gjest gjest1 Skrevet 21. oktober 2005 #9 Skrevet 21. oktober 2005 Jeg kan ikke fordra å bruke strømpebukse under bukse. Jeg har kjøpt meg tykke knestrømper på HM i stedet, fungerer fint foreløpig. Synes jo ikke i det hele tatt, tar jeg av meg skoene innendørs ser det ut som vanlige sokker.
Gjest Spacegirl Skrevet 21. oktober 2005 #10 Skrevet 21. oktober 2005 Er ikke noe glad i å bruke stilongs/strømpebukse under buksa, men er det kaldt nok så gjør jeg det selvsagt. Men da bruker jeg helst stilongs. Hater strømpebukser som er akkurat litt for korte, og utover dagen synker de sånn at de slutter midt på låret .
Gjest Gjesta Skrevet 22. oktober 2005 #13 Skrevet 22. oktober 2005 Kun om jeg bruker skjørt. ← jeg også
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå