Gjest *** Skrevet 18. oktober 2005 #1 Skrevet 18. oktober 2005 Hva er det med enkelte damer som "tenner" på, eller rett og slett liker menn som er i forhold? Hva er galt i hjernene til disse jentene? Er det noe i barndommen som har skjedd? Har selv en sambo, og opplever titt og ofte at damer prøver seg på han selvom jeg står rett ved siden av. Jeg blir ikke sjalu (er svært lite sjalu av meg), men jeg blir forundret. Forundret over at enkelte ikke eier respekt for andres forhold, og forundret over at noen gidder å drite seg ut på den måten. Jeg har en gift venninne. En jente prøver seg stadig vekk på han, og det selvom hun er GIFT og har barn med han! Jeg blir så sinna på hennes vegne. Jeg fatter ikke... jeg bare fatter ikke. Når/hvis jeg prøver meg på en mann så gjør jeg det ALDRI hvis jeg vet at denne mannen har kone eller kjæreste. Aldri! Så hva feiler det dem? Hva feiler hodene til de damene som gjør sånt? Og ja: i dag snakker vi om damer. Ikke menn.
Gjest loveliii Skrevet 18. oktober 2005 #2 Skrevet 18. oktober 2005 fordi det er så kult å se dere bitre/fæle damer bli sjalu. :grine2:
Gjest *** Skrevet 18. oktober 2005 #3 Skrevet 18. oktober 2005 fordi det er så kult å se dere bitre/fæle damer bli sjalu. :grine2: ← utdyp: hva er "kult" med det?
Gjest Gjest Skrevet 18. oktober 2005 #4 Skrevet 18. oktober 2005 Hva er det med enkelte damer som "tenner" på, eller rett og slett liker menn som er i forhold? Hva er galt i hjernene til disse jentene? Er det noe i barndommen som har skjedd? Har selv en sambo, og opplever titt og ofte at damer prøver seg på han selvom jeg står rett ved siden av. Jeg blir ikke sjalu (er svært lite sjalu av meg), men jeg blir forundret. Forundret over at enkelte ikke eier respekt for andres forhold, og forundret over at noen gidder å drite seg ut på den måten. Jeg har en gift venninne. En jente prøver seg stadig vekk på han, og det selvom hun er GIFT og har barn med han! Jeg blir så sinna på hennes vegne. Jeg fatter ikke... jeg bare fatter ikke. Når/hvis jeg prøver meg på en mann så gjør jeg det ALDRI hvis jeg vet at denne mannen har kone eller kjæreste. Aldri! Så hva feiler det dem? Hva feiler hodene til de damene som gjør sånt? Og ja: i dag snakker vi om damer. Ikke menn. ← Du har ikke tenkt på at det kan ha noe med din manns væremåte å gjøre da kanskje han sender visse signaler? Seriøst! Viste ikke at det er så vanlig å legge seg etter gifte/optatte menn.. Jeg syns gifte menn er turn off.. men hver sin smak
Gjest Gitte Skrevet 18. oktober 2005 #5 Skrevet 18. oktober 2005 Det kan jo være at han sender ut "jeg er singel"-signaler til damer der.. Kanskje ikke om du er sammen med han men.. Og er vi som ikke er single bitre? For hva?
Usikker Skrevet 18. oktober 2005 #6 Skrevet 18. oktober 2005 Hva er det med enkelte damer som "tenner" på, eller rett og slett liker menn som er i forhold? Hva er galt i hjernene til disse jentene? Er det noe i barndommen som har skjedd? Antakelig bare fordi de er menn - ikke fordi de er opptatte. Ja -det er sikkert noe gæ'ærnt oppi hodene til oss single............ er jo en årsak til at vi ikke har noen mann vet'du Skjedd i barndommen - JA, masse rart skjedde da. Og det er fordelig nedverdigende og vondt å måtte slite med det i voksen alder Når/hvis jeg prøver meg på en mann så gjør jeg det ALDRI hvis jeg vet at denne mannen har kone eller kjæreste. Aldri! ← Du - du som har sambo prøver deg vel da aldri på andre menn - gjør du Joda - jeg er av dem som har falt for "opptatte" menn jeg. Men det betyr vel ikke akk at jeg har "kastet meg over dem"......... NOPE! Det ligger en årsak bak alle handlinger som gjøres. :icon_question: Men ellers er jeg enig med deg altså - man kan unngå å involvere seg med "opptatte" menn/kvinner.
Gjest saxo Skrevet 18. oktober 2005 #7 Skrevet 18. oktober 2005 Jeg har dessverre falt for en gift mann, men det er søren meg ikke bare min feil. Som mange her sier, så er det den gifte mannen faktisk som sender slike signaler at man som singel tror at han også er det. Så viser det seg at "dusten" er gift. Så trådstarter, det er faktisk ikke bare noe galt med damene her. Prøv å se litt etter signalene disse mennene også gir, før du kaster deg ut i denne her diskusjonen. Men henvender du deg til damer som med vilje legger seg etter gifte menn, vel...de har ikke jeg heller noe til overs for. Men er det vikelig noen som har det som hobby, så sier jeg bare god bedring!
Gjest Gjest Skrevet 18. oktober 2005 #8 Skrevet 18. oktober 2005 Jeg tror det er en blanding av elendig selvbilde, ønske om bekreftelse, egoisme og manglende empati og moral. Det å føle seg bedre en konen/samboeren hans "se jeg kan få han om jeg vil..." Det er utrolig hva noen gjør for å få seg et kick
Gjest Single kvinne Skrevet 18. oktober 2005 #9 Skrevet 18. oktober 2005 Vet ikke hvorfor noen jenter/kvinner er så teite jeg... Jeg synes gifte/opptatte menn er turn-off...med en gang jeg ser ringen de har på fingeren kretser tankene i hodet mitt: "åh, han ser kjedelig ut, herregud, ring på fingeren og fanget i hverdagens kjas og mas med voff-voff og rekkehus" og liknende. Jeg blir derimot sjokkert og rystet over gifte/optatte menn som ikke har ring på fingeren og flørter vilt med meg. Jeg er jo single og må regne med at de menn som flørter vilt er single. Hvorfor det? Fordi jeg selv ikke ville ha oppført meg slik dersom jeg var opptatt med noen. Jeg synes disse optatte mennene har et stort ansvar selv for å avvise de damene som nærmer seg ham når du er i nærheten. Dersom mannen ikke eier integritet eller er moden og ansvarlig er han ikke verdt mye. For meg virker disse mennene noe satte (genereliserer selvfølgelig, men dog).
Gjest Gjest Skrevet 18. oktober 2005 #10 Skrevet 18. oktober 2005 hmmm...dette er litt vanskelig og forklare. Men, som regel hvis jeg er på en fest eller noe er det de som er opptatt som gir mest oppmerksomhet. Altså, de sender noen blikk som er HELT anderledes enn de single... Mangen (ikke jeg) liker og se hvor langt denne grensen kan strekkes og jeg kan TENKE meg at dette er for å få økt selvtilfredshet...
Gjest Gjest Skrevet 18. oktober 2005 #11 Skrevet 18. oktober 2005 (jeg som skrev forige gjesteinnlegg) ALTSÅ: jeg tror ikke at disse jentene er seriøst intresert i å stjele typene deres-langt i fra!!! kun for spenning.... og av og til blir det dratt litt langt.. been there done that:(
SuperNova Skrevet 18. oktober 2005 #12 Skrevet 18. oktober 2005 Har selv en sambo, og opplever titt og ofte at damer prøver seg på han selvom jeg står rett ved siden av. ← Jeg bare lurer - hva legger du i at noen "prøver seg på han". Er du sikker på at de forsøker å sjekke han opp? Kanskje de bare forsøker å ha en hyggelig samtale??? Og at det er du som tolker det feil? Det ville vært for dumt å forsøke å sjekke opp samboeren din med deg stående ved siden av. Men jeg har ingen grunn til å ikke tro du snakker sant. Selv har jeg aldri opplevd noe sånt, og vil si at det hadde vært toppen av frekkhet!
Gjest Gjest Skrevet 19. oktober 2005 #13 Skrevet 19. oktober 2005 Tja, har driti meg ut sånn en gang og da var det fordi jeg ikke ante at han hadde kjæreste (han sendte meg helt andre signaler over lengre tid..) og fordi dama var så ufattelig fæl at jeg ikke koblet at det kunne være kjæresten hans. Det var litt pinlig for å si det mildt og nå passer jeg meg veldig for å ta kontakt med noen jeg ikke er 100% sikker på sivilstatusen på..
Gjest *Sexy*Cat* Skrevet 19. oktober 2005 #14 Skrevet 19. oktober 2005 Se på alle disse damene her som har prøvd seg på opptatte menn!! Hahahaha!! åååå så sinna...ååå sååå sinna!!
Sarabi Skrevet 19. oktober 2005 #15 Skrevet 19. oktober 2005 Jeg skulle gjerne likt å visst hvorfor enkelte damer ikke kan holde seg unna menn i forhold... Særlig hvis de vet at han har dame... Det er UTROLIG respektløst og det kunne ikke falle meg inn å flørte med en type jeg visste hadde dame. Jeg opplever ofte at jenter overser meg og BARE prater med kjæresten min, og det kan til tider være litt frustrerende.
Caramba Skrevet 19. oktober 2005 #16 Skrevet 19. oktober 2005 (endret) Jaja, det er DEG han er sammen med. Ta det som et kompliment at noen synes mannen din er kjekk. Jeg synes det er litt morsomt hvis jeg ser at noen prøver seg på mannen min, jeg.... Hvis vi prater om det etterpå så blir han stolt og mener jeg må være fornøyd som er sammen med "slik ein kar", he he he:-) Selvsagt noe annet med opptatte typer som er veldig med på flørten, og det utvikler seg til en sårende situasjon for kjæresten. Endret 19. oktober 2005 av Caramba
Gjest Skrevet 19. oktober 2005 #17 Skrevet 19. oktober 2005 Vel, noen mennesker vil alltid gå etter de som er opptatt(både gutter og jenter), fordi de som er opptatt er litt mer uoppnåelige... (?) enn de som er single... Idiotisk spør du meg... Jeg har aldri opplevd at noen prøver seg på sambo når jeg er med ham, men jo det er irriternde med jenter som kun snakker til ham, og overser meg totalt... Men sambo er heldigvi flink til å inkludere meg i samtalen når slike ting skulle oppstå
Gjest Hjelper til litt her.. Skrevet 19. oktober 2005 #18 Skrevet 19. oktober 2005 Tror absolutt ikke at trådstarter snakket om alle single damer (selv om noen av dere følte dere truffet og hogg til med en gang), og heller ikke damer som havner opp i forhold til menn som de faktisk ikke visste hadde dame), men rett og slett om damer som bevisst og tydelig prøver seg på menn de VET har dame, og gjerne også når dama står ved siden av.. Så les innlegget en gang til, og du trenger ikke nødvendigvis svare bare fordi du er singel. Jeg er singel jeg også, men følte meg slett ikke truffet!! Ellers er jeg frustrert over mange, useriøse, umodne og dumme (til og med stygge) svar i det siste. KG var tidligere et seriøst forum der man fikk saklige råd og svar på hva det enn var man spurte om. Nå virker det som om gjennomsnittsalderen er gått ned til 14!!! For å kommentere noen av dere: Du som synes det er kult å se bitre/fæle damer bli sjalu: Det er ikke sjalusi du ser, det er medlidenhet med deg fordi du driter deg ut! Du som mener du er bedre enn konen hans, og kan få han om du vil: Det er langt fra et blikk, eller et ligg for den del, til å få han. De fleste gifte menn vil du aldri klare å FÅ helt. De er som regel fornøyd med konen sin når alt kommer til alt. Usikker: Deg gidder jeg ikke å kommentere. Det kommer ikke til å gå inn uansett.
Gjest *** Skrevet 19. oktober 2005 #19 Skrevet 19. oktober 2005 Du har ikke tenkt på at det kan ha noe med din manns væremåte å gjøre da kanskje han sender visse signaler? Seriøst! Viste ikke at det er så vanlig å legge seg etter gifte/optatte menn.. Jeg syns gifte menn er turn off.. men hver sin smak ← Jaha.. så da er det hans skyld da mener du? Hva med min venninnes mann? Sender han også ut disse signalene? ja gifte menn er turn-off... men det er ikke alle som syns det.
Gjest *** Skrevet 19. oktober 2005 #20 Skrevet 19. oktober 2005 Antakelig bare fordi de er menn - ikke fordi de er opptatte. Joda - jeg er av dem som har falt for "opptatte" menn jeg. Men det betyr vel ikke akk at jeg har "kastet meg over dem"......... NOPE! Det ligger en årsak bak alle handlinger som gjøres. :icon_question: Men ellers er jeg enig med deg altså - man kan unngå å involvere seg med "opptatte" menn/kvinner. ← Men hva hvis man virkelig ser at en mann er opptatt. Hvorfor prøver enkelte seg da? Det er jo det som er mitt poeng. Ikke det at dere prøver dere UTEN å vite at personen har en kjæreste. Da stiller saken seg annerledes vet du. Da kan jo ikke "dere" noe for det. Siden du selv sier at du har falt for opptatte menn. Har du da visst at de har dame? eller har du vært intetanende? Kun nysgjerrig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå