Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hei. Er andregangsfødende, 35 uker på vei. Har de siste par dagene vært veldig sår i underlivet. På leppene, og rundt klitoris. Klitoris er også veldig øm, og tåler ikke bli berørt. Er ikke særlig aktiv med partner, men merker det bare av å tørke meg etter dobesøk. Det er skikkelig sårt.. til og med bare av å Klappe forsiktig.. også sårt å sette seg ned.. er dette vanlig? Kan ikke huske å ha hatt det slik sist.

lurte litt på sopp, men har ikke uvanlig utflod enn jeg har hatt ellers dette svangerskapet. Og det er ikke ved selve åpningen, det er kun rundt klitoris og kjønnsleppene. Ikke spesielt kløe heller, og ikke svie. Bare ømt og vondt. 

Anonymkode: 1b607...833

AnonymBruker
Skrevet

Tisser du mye så kan du bli sår av det. Sånn hadde jeg det med første. Hadde sopp hele tiden også. Smør med canesten i noen dager å se om det hjelper. 

Anonymkode: 4a46f...9f2

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...