Gå til innhold

Riskoker.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei og hopp jenter !!!!

Jeg har endelig fått meg riskoker, og i den forbindelse lurer jeg på om det er noen her inne som har tips og ideer til hva den kan brukes til, unntatt å koke ris ???

Tusen takk på forhånd.

:klem: til dere fra meg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vet det finnes kokere du kan koke pasta, poteter og egg i også, men vet ikke hvordan det funker....

Skrevet

Tusen takk for svar Nella. Det kan jeg nettopp med min, med i bruksanvisningen står det bare forklart hvordan du koker ulike ristyper. Så håper det er noen her inne som har brukt sin riskoker til noe annet enn ris.

:klem:

Skrevet

Jeg koker/damper poteter i min. Jeg bruker 2 dl vann, legger i en sånn rund plate som skal følge med kokeren og legger potetene oppå plata. Potetene bør være små, mandelpoteter f.eks. er perfekt. Salter, og setter på kokeren.

Skrevet

Utenom å koke ris, så damper jeg grønnsakene mine i den. Da blir de sååå gode og alle vitaminene forsvinner ikke. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...