Gå til innhold

Hva bruker jeg hvit balsamico til?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Etter julefeiringen sitter jeg med tre flasker hvit balsamico, en vanlig, en med mango og en med granateple. Hva kan jeg bruke dem til?

Er mest vant til å bruke den mørke, men håper disse også kan brukes til noe spennende. Er det noen som har tips?

Anonymkode: f7f5d...12c

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg bruker den over grønnsaker😊 de smakssatte sies å være god til feks yoghurt eller vann med kullsyre også. Du kan også blande dem med olivenolje og feks ha over salat

Anonymkode: 9ef58...668

Skrevet

Er det disse du har fått?

images_web_HVITBALSAMICO_100ML-416x416.pimages_web_MANGOBALSAMICO_100ML-500x500.

images_web_GRANATEPLEBALSAMICO_100ML-500

Det står litt tips på nettsiden deres. Oppskrifter og hva de passer til.

Naturell hvit:  Salater, grønnsaker, potetsalat, fisk og skalldyr.

Mango hvit: Salat, fisk og sjømat, skalldyr, fruktsalat og dessert.

Granateple hvit: Rødt kjøtt, stek og vilt, men egner seg også til lyst kjøtt som kylling og kalkun. Den naturlige syrligheten gjør seg godt på hvit fisk og grønnsaker. I tillegg kan man bruke noen dråper på kraftige oster og til desserter, og ikke minst på en frisk fruktsalat.

Anonymkode: a860c...315

Skrevet

Ja ab…315, det er dem. Ønsket meg god olivenolje som var tilsatt smak og da er det obligatorisk å få balsamico også. Skal se litt på oppskriftene, håper jeg finner noe jeg liker 😊

Anonymkode: f7f5d...12c

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...