Gå til innhold

Hva synes du om menn med neglelakk?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det fint?

Anonymkode: b25ba...1da

  • Liker 1
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har ingen spesielle følelser overfor menn med neglelakk. De er mennesker.

Personlig synes jeg ikke det er så fint, men det er mye folk gjør med utseendet sitt som jeg ikke synes er fint.

Anonymkode: cfb2f...8af

  • Liker 3
Skrevet

Nei.

Anonymkode: 921c4...c1e

  • Liker 1
Skrevet

Synes det er kult med menn som tør å bryte tradisjonelt kjønnsmønster.

Anonymkode: 7a2cc...9a6

  • Liker 4
Skrevet

Jeg synes det kan være kult, men han må være typen til det. Tømmerhugger Ola, eller snekker Lars er ikke typen, mens han vokalisten i Måneskin er helt klart det. Det handler om stil og helhet.

Anonymkode: ceef1...cf9

  • Liker 4
Skrevet

Dette er vel spurt om før? Anbefaler at du lakker neglene dine hjemme og har det fint med det. 

Anonymkode: f3e70...77a

Skrevet

Bryr meg ikke, men handler jo litt om stilen til mannen. Om min maskuline kjæreste hadde begynt med neglelakk hadde jeg sagt nei. Om min homofile bestekompis ønsket å gå med det hadde jeg sagt kjør på.

Anonymkode: e5c3e...ac1

Skrevet

Jeg lakker jo englene mine innimellom, men da kler jeg meg om i kvinneklær,og da er det en del av uttrykket mitt. Men en mann med lakkede negler er jo noe annet. En rocka fyr med svarte negler er tøft, men en fyr på 50 med skjorte og slips med rosa negler er litt rart. Så svaret er at om det passer til helheten i antrekk/stil/personlighet så er det jo kult. Men for all del, gjør det du føler for. 

  • Liker 4
Skrevet
AnonymBruker skrev (7 timer siden):

Er det fint?

Anonymkode: b25ba...1da

kan være kult med sort neglelakk om de liksom har stilen til det. Men de må helst være ikke så eldre enn i 20 åra før det ser litt teit ut

Skrevet
AnonymBruker skrev (1 time siden):

Jeg synes det kan være kult, men han må være typen til det. Tømmerhugger Ola, eller snekker Lars er ikke typen, mens han vokalisten i Måneskin er helt klart det. Det handler om stil og helhet.

Anonymkode: ceef1...cf9

Jeg har faktisk en tidligere "snekker Lars" i omgangskretsen som begynte å bruke neglelakk som første steget mot en ny kjønnsidentitet før han ble "Lise". Han var ikke snekker, da, men veldig maskulin type tidligere. Nå er hun full on kvinne, og gjennomført feminin i uttrykket. 

Anonymkode: c09b6...8a2

Skrevet

Feminint, så nei takk.

Anonymkode: 0b422...585

  • Liker 2
Skrevet

Hvis dem liker neglelakk så er det viktigst.❤️

  • Liker 2
Skrevet

Kan være kult det, kommer litt an på stilen og helheten. 

Skrevet

Hvis den er svart, har et spesielt antrekk og du er ung, så kan det funke. Ellers? Nei. 

Anonymkode: b061e...d4c

  • Liker 1
Skrevet

Homofilt, femi og ekstremt lite mandig. 

Anonymkode: 2a233...0be

  • Liker 1
Skrevet

Bruker mye neglelakk, ikke svart men mer i rødlig farge.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...