Gå til innhold

Hvor stor andel sveiper du til høyre på tinder?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ca. hvor stor prosentandel går til høyre?

Anonymkode: 83496...339

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ca 2-3 av 20-30 stk. Hovedsaklig ansiktssøte, ikke tynne menn.

Anonymkode: 24d36...973

Skrevet

Åpnet aldersspennet litt og har sveipet mye høyre. Frøken summers leter etter en "fling" :yvonne:

  • Liker 1
Skrevet

Rundt 5 % kanskje. Sveipet flere til høyre før, men etter erfaring tar jeg nå kun de som både har tekst som viser at vi har mye til felles (og som gjør at de fremstår som menn som er ute etter noe seriøst og varig), og et utseende som tilsier at jeg tror jeg kan bli fysisk tiltrukket. Og siden jeg er over snittet høy så utelukker det relativt mange menn, selv om jeg fint tåler at de er 3-4 cm lavere enn meg.

Skrevet

Ingen hitill.

Fått beskjed av Tinder at de tydeligvis ikke har noe til meg, og anbefaling om å gå utover landegrenser to ganger😅

Mye fint over dammen da.

Anonymkode: 0ec19...891

  • Liker 1
Skrevet

Null, har gull og sveiper kun på de som har sveipet på meg først.

Anonymkode: 68f78...9de

Skrevet

Gidder ikke svare på det for tråden er 100% opprettet av en mann som skal sutre om det i en annen tråd at "åååhhh ingen vil ha meg, kvinner er så slemmeee, damer sveiper bare på de top 3 kjekkeste Brad Pittene buhuuu så onde og overfladiske dere er dere fortjener å bli voldtatt og nå skal jg slenge dritt om markedsverdi i mange måneder så jeg påvirker dere til å ha lavere krav ! "🤦‍♀️

Anonymkode: 4b5c7...900

  • Liker 3
Skrevet

I følge tinder statistikk jeg bestilte var det ca 20/3500. Men til gjengjeld har jeg møtt flere av de så når jeg først sveiper til høyre er det med interesse. Dater han ene seriøst nå 😊

Anonymkode: 63695...bac

Skrevet

6 av 100, sånn ca. 

Er mann.

Anonymkode: 3f646...b6f

Skrevet

Ingen.  Liker bare å vindus-shoppe, og å se hvem som ev liker meg. Er mann.

Anonymkode: d80b8...f71

Skrevet

0,5% eller mindre. Jeg liker mer nerdete typer, men det er ikke så mange sånne på tinder. Hvertfall svært få som klarer å fremstille seg selv på en appellerende måte:( Har nok gått glipp av mange flotte folk. 

Anonymkode: e3a40...a2c

Skrevet
AnonymBruker skrev (12 timer siden):

0,5% eller mindre. Jeg liker mer nerdete typer, men det er ikke så mange sånne på tinder. Hvertfall svært få som klarer å fremstille seg selv på en appellerende måte:( Har nok gått glipp av mange flotte folk. 

Anonymkode: e3a40...a2c

Prøvde å se for meg hvordan en nerd kan klare å fremstille seg på en appelerende måte? De fleste har nok tatt til seg, at alle nerdefaktorer bør utelates, eller tones ned. Det har i hvertfall jeg gjort.  

Anonymkode: d80b8...f71

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...