Gå til innhold

Fortell noe rart du gjorde som barn


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg husker da jeg var liten så knuste jeg en lysestake som sto i stua, men turte ikke si ifra at jeg hadde knust den så jeg bare la den knuste lysestaka inni et skap foreldrene mine hadde for jeg tenkte at da ville de ikke skjønne at jeg hadde knust den.. 

Anonymkode: 5058f...5b2

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg tegnet på veggen og skrev fuck, og prøvde å skjule det ved å åpen døra så den dekket det. Falt meg ikke inn at noen kunne lukke den. 

Gjest AthenaRavenLuna
Skrevet

Jeg lekte hund, og drakk fra sølepytter. 🙉

Skrevet

Jeg prøvde å lage "kontaktlinser" av Dent-pastiller; de grønne ble gjennomsiktige og tynne når man nesten hadde spist dem opp.. Anbefales ikke 😖

Anonymkode: 6cc78...07c

  • Liker 1
Gjest Chiroptera.
Skrevet

Jeg startet klubber, masse klubber. Spøkelsesklubber, detektivklubber, hundelufteklubber, hesteklubber, utforskerklubber. Bare fordi jeg syns det var så gøy å lage medlemskort og medlemsblad. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...