Gå til innhold

Hva var dine symptomer før positiv hjemmetest? Diare et symptom?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har hatt diare i flere dager. Flere neg tester. Nå fryser og nyser jeg også. 
Hvor lang tid tar det egentlig fra smittet til en test slår ut?

Anonymkode: ace31...19d

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har ikke selv vært smittet, men har en ungdom i hus som ble smittet. Hen hadde oppkast og feber, dette var to dager før positiv hurtigtest. Etterhvert så forsvant både lukt å smak også, husker ikke helt når det skjedde. Enten samme dag som positiv test eller dagen etter.

Skrevet

Kvalme og diaré var to av mine symptomer, men det kom ikke før etter 3-4 dager

Gjest Sirisiri10
Skrevet

Vondt i halsen var det første symptomet jeg hadde. Testet meg med engang og fikk påvist covid. Ingen oppkast eller feber her. Etterhvert begynte jeg å nyse og hoste. 

Personen jeg var med som smittet meg var vaksinert, jeg var uvaksinert og var i nærkontakt på en biltur 10 min 2 ganger på en torsdag, fikk symptomer på mandag da jeg testet positivt. Sønnen min satt i samme bil, men ble ikke smittet og fikk ikke vaksinen før dagen etter. 

×
×
  • Opprett ny...